Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Incepem weekend-ul pe Ghetar...si-o tinem tot asa!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 744
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa vedem, sper sa nu se intoarca rezultatul cum a fost acum 5 ani...

 

Atunci imi aduc aminte ff clar, era 6 dec, mos nicolae, frig afara, am votat, toate cele, apoi la ora 21 fara ceva au dat rezultatele 52% vs 48%, dar fara canditati in dreptul cifrelor... la 21 au pus si candidatii, geoana 52, base 48, apoi "Mihaela, dragostea mea!". Eram sigura ca a castigat Geoana; m-am dus la culcare, eram tare obosita dupa o zi plina cu fetele, care pe vremea aia aveam 2 ani si 4 luni, respectiv 1 an, am picat lata.

N-am mai stat pe la tv sa mai urmaresc.

Apoi dimineata cand m-am trezit, pe la 7 cred, sotul, cica "vezi ca a iesit Base"... 

Exact ca in zicerea de era celebra atunci: m-am culcat cu Geoana, m-am trezit cu Base...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine e limpede ca "am infrant". Cu toate lacrimogenele luate in freza la Torino si Paris, cu toate imbrancelile de la Bucuresti, cu toti observatorii scosi cu forta in Olt si Teleorman. Mai e limpede ca victoria asta e de orgoliu mai mult decat profund politica. I s-a dat peste bot lui tonta si se continua arestarile la nivel inalt. Mai mult, nu vad de unde... Mie mi-e bine ca pana acum mi-a fost frica. Acum nu imi mai e frica. 

Si vorba Vivianei, am luat bastoane, am luat lacrimogene, am facut la propriu pe mine de frica. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...