Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cat sa dureze actul sexual???


Recommended Posts

quote:
Originally posted by MissParker
Dar ca actul sexual in sine sa dureze 20', mai baieti, ori aveti un simt al timpului prea dilatat, ori nevestele voastre nu v-au comunicat un adevar elementar: 20' de frecare aduc durere, nu placere!
[flo] ufff ... deci nu sunt chiar singura care simte asa ... Never say NEVER.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Luna1
MissParker iti spun eu ca se poate si mai mult de 11 min si fara dureri sau mai stiu eu ce ci in extaz. Si vorbesc din experienta nu din carti.[8)]
Ca se poate nu ma indoiesc, da' la mine nu prea e nevoie, ca extazul vine mai repede[:D] D'aia ziceam...
[flo] Felicia
[url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ************************************************ Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MissParker
quote:
Originally posted by Luna1
MissParker iti spun eu ca se poate si mai mult de 11 min si fara dureri sau mai stiu eu ce ci in extaz. Si vorbesc din experienta nu din carti.[8)]
Ca se poate nu ma indoiesc, da' la mine nu prea e nevoie, ca extazul vine mai repede[:D] D'aia ziceam...
[flo] Felicia
[url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ************************************************ Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania.

Eh pai poate mai ai chef sa mai explorezi pozitii noi, ritmuri dificile mai stiu eu ce ai vazut aseara la stiri si vrei sa vezi daca se poate...[olala] Si mie mi se intampla sa ma simt bine si doar in 10 min de activitate si chiar daca e sex nebun pe jumulit de haine repede chiar si in trei minute insa vorbeam de supararea omului ca el nu crede ca poate mai mult. Eu sincer cred ca e suficient insa e bine sa stie ca se poate controlo in caz de nevoie si poate dura si mai mult. Luna [gravi]16 sapt +Cosmin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus si postludiu e 3 luni?
Nu spun, ca tu ma deochi [:D]
[flo] Felicia
[url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ************************************************ Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu zice nimeni ca e putin ci doar ca se poate si mai mult. Ca aici e problema omului, ca nu poate mai mult. Unii berbanti pot sa potoleasca fiara, sa o tina in frau mai mult timp, cu educatie binenteles nu e vorba de potenta cred eu ci de educatie la nivel de psihic. (al meu cica, cand e aproape se gandeste la fotbal si ii trece).[hot] In rest daca tu ca femeie te simti bine in trei minute e perfect. (numai sa dureze si la el trei minute nu doua). Luna [gravi]16 sapt +Cosmin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miramar da' de ce sa-ti pui probleme?? Vrei mai mult? Atunci poate e ok sa-ti pui, dar nu pt ca altii dau de inteles ca la ei dureaza la nesfarsit. Iti zic eu din experienta ca poate sa dureze si 1 ora jumate. Yo dupa a 2-a intalnire intima nu am mai raspuns la telefon [:D]. Si acuma sincer ... nu de durere cum a zis Miss Parker ci ca m-am plictisit pt ca ritmul era acelasi (ppm f f mare)si il mai si vedeam pe domn ca se controleaza si nu-si pierde simturile deloc. Si imi ardea buza dupa o tigara ... Pe de alta parte poate gresesc ... dar yo dc vad ca nu mai termina ma simt jignita. Ca si cum nu as fi destul de excitanta ca sa-si piarda controlul si sa scape "fiara" cum zice Luna1. Totusi si yo sunt curioasa: la voi cat dureaza? Tot asa ... estimativ, sunt constienta ca e aberant sau imposibil sa te uiti la ceas. Never say NEVER.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...