Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cat sa dureze actul sexual???


Recommended Posts

quote:
ci ca m-am plictisit pt ca ritmul era acelasi (ppm f f mare)si il mai si vedeam pe domn ca se controleaza si nu-si pierde simturile deloc. Si imi ardea buza dupa o tigara ...
pai aici nu cre' ca durata era problema... ci monotonia, asa si in 20 de minute ai tot timpul sa te plictisesti si sa adormi .... Nenea ala sigur vroia sa faca sex sau masa musculara?! Si ca sa-ti rapund la intrebare... poate sa dureze citeva minute, daca amindoi sint "in the mood" pt asa ceva, sau asta e contextul. [:p] Sau poate sa dureze toata noaptea... cu preludii, postludii, iar preludii... samd... si pauze de tzigara, evident. [:D] So... nu durata conteaza. Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ileana ma faci sa rad cu pofta de tigara. In media douaj'da minute e ceva normal cred eu. Nu pot spune exact cat dureaza, sincer daca nu s-a intamplat de ceva timp nu dureaza mai mult de 10 probabil (actul propriu-zis) caci e prea cu nabadai si cred ca daca l-as vedea ca ma mai tine inca 0 juma de ora i-as da cu ceva in cap. Insa stii cum e de obicei ladies first (la orgasm) apoi poate da drumul la fiara. Ca daca nu-i da drumul eu ma plictisesc. Eu sincer ma cam crucesc cand aud ca are duamna cateva orgasme, mie unu imi ajunge. Insa el mi-a explicat ca e bine sa se abtina caci orgasmul lui e mult mai intens, in plus nu inseamna ca nu il atrag ca daca ar dura mai mult ci ca ar vrea sa-mi ofere mai multa placere. Da' hai ca spun prea mult din casa.[hot] Luna [gravi]16 sapt +Cosmin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am calmat, multumesc. Sunt normala si barbata-meu e normal. Doar ca a auzit prea multe povesti si a vazut prea multe filme in care ea e calarita o noapte intreaga si urla de extaz si nu se mai satura. Totusi e vreuna dintre voi care nu se mai satura? Atunci de ce barbatii cred ca asta ne dorim? Sau e doar impresia mea subiectiva ... Never say NEVER.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ileanna Totusi e vreuna dintre voi care nu se mai satura? Atunci de ce barbatii cred ca asta ne dorim? Sau e doar impresia mea subiectiva ... Never say NEVER.
Practic EI nu se mai satura de sex.. de unde le- veni ideea asta ca noi,nu ne mai saturam, nush...se inseala [alcool] probabil sa nu se simta vinovati [:)] Someone's pleasure is another's pain!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Luna1
Ileana ma faci sa rad cu pofta de tigara. In media douaj'da minute e ceva normal cred eu. Nu pot spune exact cat dureaza, sincer daca nu s-a intamplat de ceva timp nu dureaza mai mult de 10 probabil (actul propriu-zis) caci e prea cu nabadai si cred ca daca l-as vedea ca ma mai tine inca 0 juma de ora i-as da cu ceva in cap. Insa stii cum e de obicei ladies first (la orgasm) apoi poate da drumul la fiara. Ca daca nu-i da drumul eu ma plictisesc. Eu sincer ma cam crucesc cand aud ca are duamna cateva orgasme, mie unu imi ajunge. Da' hai ca spun prea mult din casa.[hot] Luna [gravi]16 sapt +Cosmin
corect!! iar daca nu-i da drumul ...il poti face sa-i dea.. ce e dupa el ?? i-auzi domle' ...plus ca una e la 6 dimineata inainte de a pleca la job si alta e la miezu' noptii [:D][:D] Andries
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dureaza in functie de starea de excitatie , de starea fizica , psihica si psihosociala[:D] Nu cred ca o partida de sex buna are u numar de minute care trebuie facute, poti sa ai orgasm si in 2 minute si in 3 ore , conteaza sa fie o activitate fructuoasa. Aveam o colega in liceu care era multumita doar dupa shpe ore de sex , mi-a povestit ca avea prietenul ei un prezervativ si ea s-a uitat la el spunandu-i ca mai bine nu se mai apuca de nimic pt. ca ii face doar pofta. Mie p de alta parte pur si simplu nu-mi place sa dureze o vesnicie. Cel mai mult a durat in jur de o ora excluzand preludiul si sincera sa fiu nu m-a incantat mai mult decat altle care au durat mai putin. calitate , nu cantitate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

grosimea[:D] Acu pe bune, am vazut un studiu facut de nuj' ce oameni de stiintza, care considera ca dimensiunea ideala a..lui ar fi cam ca manerele alea de usa( maciuliile alea gogonate), "doorknob" cum le zic ei...ca cica fomeea are j'demii de terminatii nervoase la ...intrare, si mai putine 'mai incolo" Personal nu sunt de acord cu "maciulia", da' nici nu am incercat, ce sa zic[:D] V “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...