Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar romanesc, cu iz nemtesc


Recommended Posts

  • Răspunsuri 616
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna dimineata.

 

s-a oprit ninsoarea, a iesit soarele, gerul e maxim, -23 cu wind chill. sa ne traiasca.

 

simonna, bella, surorile mele de suferinta, cred ca tre' sa ne mutam toate in tenerife :) ce mi-a placut de catrinel, la faza cu doctorul :) si cred si carolyn, daca nu mai poate, parca si la ea e zapada, sau ma insel?

 

alta intrebare cu perusi, ca vad ca primesc sfaturi multe :)

 

odata ce ati decis sa deschideti colivia, a iesit direct? si mai important, cum faceti sa ajunga inapoi in colivie? si si mai important, nu face caca peste tot prin casa?

 

asa, foarte practic: in casoiul meu nu prea exista usi. deci odata ce iese, e bun iesit. mai e si o casa ciudata, pe verticala. inalta. imi efrica sa-i dau drumul asa random. sa-mi fie frica in continuare, si daca da, cat timp inca? :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam sa intreb pe Andra si Rufus, daca painea aceea data cu unt din cobbler-ul ala se face crocanta la cuptor sau se moaie ?

 

Nu cred ca-i foarte crocant.

In reteta scrie si de lapte, parerea mea este ca nu trebuie decat putinel...eu am pus cam mult. Si nu mi-a iesit crocant.

Data viitoare pun putin sau deloc. Dar tot nu cred ca se usuca...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am sala peste strada , adica la 10 metri.De pe geamul din dormitor vad cum alearga lumea pe banda sau bicicleste.Si tot nu am ajuns niciodata.:)

La ce dureri de coloana am...mai bine as ajunge la bai la Amara :), acolo unde se duc oamenii sa se trateze de reumă.:))

 

 

 

Frate, ghetarul asta chiar e turnul Babel.Fiecare vorbeste despre ce-l doare!:))

De la sala la peruşi mancare si felicitari.

 

Chestia:) este ca ne si intelegem!:)):))

 

 

Si ca sa fie treaba oablă vreau sa va anunț( in caz ca va puneți intrebari existentiale legate de activitățile mele intelectuale):)) ca am pe foc un tuci maaare cu varza cu costiță afumata.:)):))

 

Daca se anunta cineva la masa promit solemn ca trântesc:)) si o mămăligă. :)):))

Astept provincia.:)):))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine. Fiecare cu ce-l doare, ca de varza n-am parte, eu sunt la capitala si oferta e doar pentru provincie.

Deci vreua sa le cumpar televizoare la fete de Vinerea asta neagra. Banuiesc ca o sa cumpar de pe Emag, unde am si cont.

Voi ati mai cumparat? Adica aveti experienta? E asa inghesuiala, trebuie sa stau noaptea la panda? Si apoi inca ceva: pe Emag eu platesc cand vine obectul. Acum trebuie platit imediat, cu cardul? Sau tot asa, la livrare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elyda, taci te rog [:-)))] Mor de foame si cred ca ma asteapta un iaurt sau kefir [:)] , Nu mai apuc sa cumpar ceva pt o salata

Androix, la Bery vreau sa merg la inot. Si atunci aflu si despre sala. Desi nu-mi place, place, place [batcap]

 

 

Daca te încălzește cu ceva:) vreau sa iti spun ca nu esti singura pe care o așteaptă doar:) un iaurt sau un chefir.Pe mine ma asteapta o sana.:))

Ca azi am zi de lactate. :))

Dau jumate de sana pentru jumate de iaurt.:))

 

 

Am rezistat eroic si nu am mancat din varză. Sper sa fiu eroică:) pana la finalul zilei.:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine. Fiecare cu ce-l doare, ca de varza n-am parte, eu sunt la capitala si oferta e doar pentru provincie.

Deci vreua sa le cumpar televizoare la fete de Vinerea asta neagra. Banuiesc ca o sa cumpar de pe Emag, unde am si cont.

Voi ati mai cumparat? Adica aveti experienta? E asa inghesuiala, trebuie sa stau noaptea la panda? Si apoi inca ceva: pe Emag eu platesc cand vine obectul. Acum trebuie platit imediat, cu cardul? Sau tot asa, la livrare?

 

Oferta e pentru toata lumea.:)) Si pentru capitaliști. :))

 

 

Pentru tine chiar ca e vinerea neagra.:))Cumperi TELEVIZOARE...adica mai mult de unul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...