Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar romanesc, cu iz nemtesc


Recommended Posts

Hei, vad eu bine sau la mihaela petrecerile se tin lant? toata ziua buna ziua aniversari, petreceri, torturi, o veselie! sa te bucuri Mihaela, in fiecare zi ca in zilele de sarbatoare de cei dragi, sa creasca si sa infloreasca! cu tot cu ochii noi :) [deziuata]

 

2 lucruri pe ziua de zi:

 

- cu tot sabotajul celor de la Student Success, it was a success! data viitoare lucrez cu Student Union. A nins de rupt si aseara, au aparut doar 12 studenti zgribuliti la ora 6 insa din ei 10 au dat feedback-uri fantastice iar 2 au fost neutri.

 

vor mai mult! vor sa-i invatam despre investments, mutual funds, tax free savings accounts, government bonds, vor sa-i ajutam cu sfaturi sa-si manageruiasca banii si sa puna de-o parte - asta va fi sesiune in-house pe care o voi tine eu.

 

chiar sunt fericita, chiar daca am avut low turnover, cel putin ei vor spune si altora si data viitoare ma voi ocupa eu si de promovarea evenimentului si sigur va fi mai bine!

 

Me happy, this is my baby!!!!

 

_______________________

 

 

2. zilele papusii barbie sunt numarate!  [:D]

 

Move over, Barbie. Realistic doll Lammily is on her way

People think they'll get a doll with a wide waist, but it's so much cooler than that," said Lamm. The brunette Lammily is bendable, has light makeup and looks natural, right down to her noticeable tummy and flat feet with individual toes — unlike fashion dolls with their built-in high-heel arch.

For those who want to customize Lammily to make her even more like a real person, there's a $5.99 sticker pack to add tattoos, scars, moles, freckles and even stretch marks and cellulite to the dolls. The stickers will be available in January through Lammily.com

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 616
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

dar Tudor o tine asa intr-o "vacanta". E gipsata entorsa asta..of of of..multa sanatate si voua nervi tari.

 

 

i-am pus o fasa elastica azi si il dau cu unguent voltaren, in lipsa de altceva. :(

 

ce fac baietii tai, ce roboti au mai compus?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pt cine e doritor de lucraturi din astea cu hartie ..la mine sunt cam in toate magazinele, chiar si la Aldi sau Tchibo tot felul de stampilutze, hartiutze..etc. Io am facut acu vreo 4 ani laternele pt Sf Martin..si de atunci tot le folosesc..inclusiv anu asta ..o sa le pozez sa vedeti ca chiar si un stangaci la propriu scoate ceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baietii sunt intr-o legoleala..inclusiv la hort. Acu sunt acasa..pt ca am fost cu clasa lu R la patinoar.  au facut niste turnuri..la hort..azi mi-au spus ca la 7:30 tre sa fie in hort sa mai lucreze.

 

We trecut am discutat iar du D sa nu il mai bata pe R...si nu stiu cum de a ajuns piticu la compluzia ca daca nu il mai date pe frat-su primeste recompensa 10 minute sa se joace pe telefonu meu..si asta le-a spus si celor din Hort [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-am luat bilete pt sf de mai in ro. sper sa fie totul in regula sa ajungem cu bine 2 saptamani. Avem o nunta in familie si nu o mai ratez pe asta, mai ales ca e la final de vacanta copiilor de rusalii. Sunt asa emotionata :)

 

acu ma uit pt tura a doua, din august [alcool]  sau mai intai tre sa planific concediu nostru din septembrie [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-au placut toate pozele de le-am vazut pe aici, si cu copii, si cu pisici, si cu lucru manual!

Strumfita, foarte frumoase felicitarile. Te rog sa ma scuzi, din greseala ti-am dat vot negativ la o postare.. nu stiu cum am miscat mouse-ul si am apasat... Am mai spus pe aici, mi se mai intampla din graba sa apas aiurea, inclusiv pe "Nu-mi place". Scuze inca o data  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...