Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar romanesc, cu iz nemtesc


Recommended Posts

multurmesc Mihaela [flo2] ! semnez si eu condica celor induiosati de ... trecerea timpului. 

 

ma uit la Diana, ma uit si la a mea, si nu-mi vine sa cred:  din asa omuleti mici si dragalasi se fac ei oameni asa frumosi... si independenti si ...  se indragostesc, si au viata lor :)) 

 

Okay, cu astea sunt de acord, dar de ce tre' sa imbatranim noi? Eh? Nu putem ramane si noi undeva pe la 32 de ani asa?  :)) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 616
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Aminna - hai sa vedem ce te-a terminat saptamana asta, stii cum se zice, daca imparti (spui) cuiva, jumatate din efect s-a dus :)) 

 

 

de unde-a reiesit ca as vrea sa se duca efectul? [:)]  nu, au fost si chestii placute care au dus la oboseala asta, si nu vreau sa le risipesc [il]

 

pai am inceput de marti cu o seara de folk mai agitata decat de obicei, care s-a terminat pe la 4 dimineata; dupa cateva ore am zburat spre Cluj, acolo am iesit cu o prietena draga, a doua zi trezit dis-de-dimineata, ca eram in delegatie, nu in vacanta; terminat treaba, zburat spre Bucuresti, aruncat doar bagajul acasa si fugit la un alt concert (folk, normal). dormit cateva ore, dupa care am mers la un simpozion. de acolo direct in centrul vechi, la aniversarea unei prietene. apoi am venit acasa si in sfarsit am dormit pe saturate [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata de la patinoar,

Frumos filmulet ...ma uitam, s-a schimbat atat de mult, de la un bebeu dragalash, la o domnishoara ca o trestie. Are fatza si inspira caldura si romantism. Ii doresc lumina si intelepciune pe toate drumurile care i se deschid acum in fatza ...pfuuu, si daca ar sti cat de multe sunt.

Mi s-a facut pofta de pastrav ...habar n-am sa-l gatesc, am mancat doar la restaurant.

Ahhh, saptamana asta am reusit sa nu mai mananc nimic dupa ora 16:00 ...nu mi-a fost usor. Cred ca solutia este sa ma culc cand imi e foame.

.

 

 

Vai doamna Buflea, ce devreme va culcați! :))

 

Și ce faci daca te apuca foamea mai devreme de ora 16 ? :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elyda, pai io cred ca o sa se "culce" toata ziua, if you know what I mean..:))

 

Nasuc, a fost la un concurs care se numeste Lumina math, olimpiade nu sunt decat incepand cu clasa a Va. (Ea e aIIa). E un antrenament bun, insa. Si cred ca va lua punctaj maxim, dupa cate spune ea. (De fapt, vin cu brosura cu subiecte acasa, acolo ramane doar foaia pe ccare au incercuit raspunsurile). Rezultatele oficiale, in cateva zile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ft bun pastravul prajit cu mujdei...am mancat 6 pesti...12 buc in total...capul si cozile le-am pastrat pt ciorba...Buflea, eu il dau cu sare, apoi prin faina si il prajesc in ulei..focul nu prea tare, ca sa nu se arda...

 

Ma uit la finala Cupei Davis...Franta-Elvetia....joaca la dublu acum; de la elvetieni Federer si Wawrinka...2-0 pt elvetieni la seturi...3-2 in setul 3...si 40-0 pt elvetieni...4 asi ai lui Federer :-))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...