Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar romanesc, cu iz nemtesc


Recommended Posts

  • Răspunsuri 616
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello!

 

Iar am fost bizi! [:D] Nu am apucat nici sa mananc bine azi ...m-a prins microbul asta si parca nu ma pot sta deoparte de masa. Mai am o gramada de materiale, deci o sa mai fac si saptmana ce vine, sau mai bine spus pana la Craciun am ce face! [biz]

 

Mihaela_s, La multi ani Dianei! Fain filmulet, emotionant!  [s]

 

Am auzit ca a fost cutremur in Ro, sper ca sora mea din Bucuresti e ok, ca sta la etajul 5! si o stiu si fricoasa tare... [fri]

 

Nu mai stiu ce am citit, dar o sa recitesc maine ca e duminica si iau o pauza de la mesterit felicitari.

 

Ce am lucrat azi, incepand de aici pana la sfarsitul linkului :

 

https://picasaweb.google.com/104659987357387476756/HandmadeCards?authkey=Gv1sRgCIPH49z_n7mtJg#6084657642537148082

 

Radeam cu Nick azi ca acum stiu ce ma fac cand  o sa fiu mare! [:-)))]  [:-)))] Nu-i vine nici lui a crede ce drag am prins si ma striga prin casa "crafty mummy" [pk] I-am promis ca ma pun serios pe munca si imi deschid magazin pe ebay sa le vand, sa fac si eu un ban cinstit! [soricel]

 

Ma duc la nani. Sophia doarme de vreo 3 ore deja ca e racita si cu nasul rosu ca Rudolf, ochii aposi, mucii pana la brau... era toata turtita si la 7 am bagat-o la somn, ca a cerut si ea, dar si pentru ca era toata pleostita de la raceala.

 

Noapte buna! [|)]  [nani]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata de aici din creierii:) :)diminetii mele.:))

La mine in sat e duminica ora 6.14 si eu caut retete de ciorbe.:))

 

Sunt pe picior de plecare, asa ca veni, ciorba, uschi.:))

 

Buflea, asta este reteta:

 

http://www.lalena.ro/973-reteta-Ciorba-de-burta-falsa.html#.VGJL5M6YvbU

 

Spor la ciorbaiala si o zi frumoasa tuturor!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

Oh, da m-am cam speriat aseara. S-a simtit binisor, jaluzelele s-au unduit cu un zgomot inconfundabil, blocul s-a miscat, am luta-o pe fii-mea si ne-am pozitionat sub o grinda.

Pana la uram dupa masuratorile finale: magnitudine 5,7, intensitate VI, adancime 39 km - cam de suprafata. Multe, foarte multe replici dar nu mai mari de 3.

 

Am vorbit si cu Celcesforaie, ii povesteam cum m-am speriat si ii spuneam ca el e feritt la el acolo. A ras de mine: "sa vezi cum e aici cand bate vantul mai tare si se face furtuna de nisip!"

============

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini 

 

Am auzit de cutremur, bine ca nu a fost mai rau...mama intra in panica repede...noroc ca ai mei stau la et .2...nu mi-a scris nimic, deci e ok...

 

Azi am program de epilat si facut pedichiura...si trebuie sa caut hoteluri in Havana si Varadero ...in Havana m-am decis, in Varadero e mai greu...ba are una, ba nu are alta...ne intereseaza sa fie curat, plaja sa fie faina, sa aiba bar pe plaja....cel care imi place ft mult e scump rau (asta pt ca se plateste si pt copil ceva; la celelalte copilul pana la 12 ani are gratis)...noi nu stam in camera decat sa dormim, in rest suntem pe plaja...in general de la 8 la ora 18...din Havana vom face cateva excursii- vrem sa mergem sa vizitam o fabrica de trabuce si inca vreo 2-3 locuri....din Varadero la fel, vom merge sa inotam cu delfinii, apoi cu catamaramul...de-abia astept, deja nu mai am rabdare  [:)]

 

ma uit la un reportaj despre oligarfii rusi, petreceri, Putin etc...ft interesant...

 

o duminica frumoasa va doresc ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

Ella, spor la cautari! :)

 

Eu am lista de Craciun, pentru Silvia: o bluza de la H&M cu capul lui Rudolf, renul, cizme de calarie de iarna, casca de calarie (zice ca ii e mica cea pe care o are, mie nu mi se pare), husa pentru crosa. Nu e mult :). O sa o rog si pe Diana sa isi faca o lista. Pe sot nu-l mai intreb, el nu stie niciodata nimic ce vrea, zice ca are de toate :). 

 

Azi iar e meci, asa ne trebuie daca am avut libere sambete si duminici :)). Acum e fotografierea de grup, vor aparea in ziar, am semnat :). Joaca de data asta cu baieti, nascuti in 05/06 :)). Sa vedem ce vor face, sunt bune fetele, nu stiu baietii cum sunt. 

 

Asa ca fug la pregatit pranz si apoi la meci. Si mai am de gand sa spal si niste geamuri :). Daaaa, ploaia noastra nu face nimic. Adica ba da, murdareste. Si nu, nu le-am spalat pe toate cand m-am laudat dar acum trebuie sa fac frumos de Advent. :) 

 

Zi faina!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...