Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar-In bataia vantului polar


Recommended Posts

Condoleante buflea! In momente ca asta, eu sunt intotdeauna in pana de cuvinte. O imbratisare virtuala si de la mine!!

 

Si pentru ca asa-i viata, unii pleaca, altii vin......sambata dimineata ma asteapta marea intalnire cu bebe! Bebe care inca nu are nume, dar gasim noi pana atunci, sper. Sau deschidem licitatie umanitara, hot chalange pe ghetar, cine liciteaza mai mult poate sa ii puna un nume lui bebe :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 545
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflici, imi pare rau pentru pierdere... imi pare rau pentru kinul prin care a trecut si el si mama ta si tu.

lasa suferinta sa te cuprinda... este dreptul tau si oricum, orice ai face nu va trece

 

daca ai nevoie de ceva, te rog sa nu pregeti sa apelezi si la noi, fie si pentru un umar pe care sa plingi

 

te pupacesc si Nenea Mare sa va intareasca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea te imbratisez si sunt alaturi de tine.Dumnezeu sa-l odihneasca!

Nu ai ce sa-ti reprosezi , asa a fost sa fie.

 

 Eu nu am fost la spital alaturi de mama cand s-a stins ,pur si simplu s-a stins in singura zi din cele 44 in care am hotarat ca mai e si maine o zi si n-a mai fost.

 

Repet daca ai/aveti nevoie de ceva de orice fel de ajutor ,aici sunt!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, draga mea, imi pare tare rau! condoleante si fii tare si pentru mama ta.

Nu e usor sa privesti cum pleaca cineva; macar ai fost acolo acum cateva luni cand era constient si realiza ca sunteti acolo. Ca si in cazul celor apropiati mie ma gandesc numai la faptul ca nu mai sufera, e singura mea consolare.

Suntem alaturi de tine [asia]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...