Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar-In bataia vantului polar


Recommended Posts

as vrea sa spun Happy Thanksgiving ...dar sincer sa va spun stirea lui Buflea mi-a intunecat acceasta sarbatoare.

 

eram sigura ca mai rezista citeva zile...ce repedde s-a dus...aveam in suflet ca cei care asteapta pe cineva...asteapta! sunt pur si simplu blocata de stirea asta.

 

si assa m-am bucurat azi de dimineata ca a pleccat Buflea la timp ca astazi si zilele care vin vremea e si mai proasta si multe zboruri sunt oprite.

 

nu stiu , nu-mi mai gassesc ccuvintele de tristete....Dumnezeu sa-l ierte!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 545
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Draga mea Buflea,

Te imbratisez cu mult drag !Sunt alaturi de tine si te rog sa plangi cat vrei tu , sa lasi sa curga toate supararile si durerile din lume ! Pe umarul meu !

Din experienta iti spun ca durerea asta nu trece niciodata, dar intelepciunea si cei din jurul tau te vor face sa inveti sa traiesti cu ea. Cu durerea.

Eu, dupa 5 ani, inca il mai simt langa mine in unele momente. Cu drag il simt si imi trece dorul, ca stiu ca e bine acolo unde e.

Daca apuci sa citesti asta inainte de inmormantare, tine minte un lucru. Asculta cu atentie slujba din biserica. Chiar daca nu crezi, chiar daca esti furioasa, suparata.

Nu-ti pot spune in cuvinte acum , insa o sa vorbim despre asta alta data.

Aduna-ti energiile si ai grija de mama ta !

 

Buflea, draga mea, asta-i viata !

Dumnezeu sa-l ierte !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-era aproape frica sa intru... simteam cumva vantul paralizant... dupa numele topicului

 

Buflea, fata draga si minunata,

 

Imi pare tare rau. Imbratisare de grup din partea noastra.

Dumnezeu sa-i mantuiasca sufletul tatalui lui tau.

 

Ma ofer sa merg maine dupa coroana.

Iau legatura maine prin tel cu Rufus.

O voi cumpara din banii mei si ne socotim apoi.

 

Ce scriem pe coroana?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...