Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar-In bataia vantului polar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 545
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buflea, condoleante ! tatal tau si-a gasit in sfarsit linistea, acolo unde s-a este acum nu mai sufera, nu se mai chinuie; si mama ta a avut mult de tras in ultimul an, incearca sa faci tot ce se poate pentru ea, sa ramana pe linia de plutire, sa-si revina, sa se linisteasca. fii sigura ca spiritul lui va va insoti.

 

mikyyy, la multi ani pentru mezina, sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii.

nastere si recuperare usoara.

 

am lipsit motivat ieri de pe forum, am fost in excursie (la bucuresti) cu clasa fetitei mele. abia pe seara am intrat pe forum si am vazut vestile. trist, foarte trist...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am comandat coroana.

este aceasta cu mesajul Drum lin spre lumina. Familia Pinguni

M-am gandit sa fie alba... simbol al ghetarului, al sufletului frumos al lui Buflea....al lacrimilor

 

O sa ma itnalnesc la ora 14h15 cu cei de la firma sa o preiau si sa o duc la Capela.

 

Mianna, Papanash mai poate si doreste  vreuna sa vina?

Eu plec la ora 13h30 din zona Gara de Nord pe traseul: Victoriei - Stefan cel Mare

 

PS:Sa va spun ce reactie a avut omul de la firma de coroane cand i-am spus numele de familie!? Va spun..ca nu pot sa tin doar pt mine.

A spus ca ii place mult, ca nu a mai auzit pana acum... desi are vechime in bransa. Dar ca i se pare genial.

Trecand peste faptul ca tenta numelui de familie, daca e sa pui accentul pe ultima silaba (asa cum am pronuntat eu la telefon) e cumva de sorginte "italiana"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Am trimis si eu acum 10 lire pe paypal, nu stiu daca e putin sau mult, dar cred ca e suficient ca vad ca s-au adunat ceva persoane care contribuie. [flo2]

 

Micky, la multi ani fetitei si tie nastere usoara! [s] 

 

Mai mult nu mai scriu ca nu sunt in stare, nici fizic, nici psihic... m-a cam ingenunchiat si durerea Buflei si durerile mele crunte de spate.... [zirea]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...