Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe Ghetar, in ajun de Mos Nicolae


Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ella, La multi ani plini de soare la fel ca azi!

 

La multi ani sot de Mada!

 

Alina2003, interesant cum parintii tai, proveniti si perindati prin atatea colturi ale tarii, s au intalnit. Asta a fost destinul lor, sa fie impreuna.

 

Buflea, cum sa nu, il cunosc si eu pe prof. Palamaru. Coleg de catedra cu tata, mai tanar ca el,era sef de catedra cand tata s a pensionat. Mai preda? Ti e ruda? Ce mica e lumea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e soare si frumos si in Bucuresti, am tot tinut deschis cate un geam in cate o camera de azi dimineata (chiar pe toate odata nu le pot deschide, ca-i destul de frig si-asa).

 

ieri a fost soare pana pe la 3, cred, dupa care a inceput sa se lase ceata - care insa s-a ridicat spre miezul noptii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne uitam la ski, slalom fete..in Suedia..e aproape intuneric...se vede in zare soarele care apune..

 

Asa e Ella. Apune soarele deja, e ora 14. Dar depinde si unde e concursul, ca mai in nord apune si mai repede. La noi teoretic apune la 15:00, inca 9 zile, apoi din 21 dec incepe sa creasca ziua...abia astept! :) Se simte cam dupa 2 saptamani, asa dupa mijloc de ianuarie deja e mai luminos. Noi plecam atunci in concediu, pe cand venim e chiar ok deja. 

Dar la ora 14 deja e seara, fiind soarele foarte jos dureaza cam o ora pana apune de tot. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata din pat,

 

in 10 min ne pregatim de patinoar ...

 

Multi Ani inainte Ella, sa-ti pastrezi optimismul si energia. Sa fii sanatoasa si sa ramai cu zambetul pe buze.

 

Mada, multi ani si sotului tau, alaturi de tine, numai alaturi de tine.

 

Fleur, da, il stiu pe Dl Profesor ...dar mai bine, mult mai bine, foarte, foarte bine o stiu pe fata lui . Imi e prietena buna. O tipa extraordinara, am o conexie fantastica cu ea ...ne plac aceleasi filme, aceleasi carti, aceleasi haine, mereu avem ce vorbi ...totul pana la mancare, ea e din aia sclifosita, nu mananca zahar, lactate, si desigur e foarte slaba :) .

 

Poate o stii si tu.

 

Fata lui traieste aici, a emigrat in acelasi an cu mine si atunci ne-am si cunoscut ....si aici i-am cunoscut si pe parintii ei. I-am dus o data la sushi baru-ul ala din Manhattan si apoi i-am tarat in club. Doamne cat am mai ras, ce ne-am mai distrat ....

 

frumoasa poza mamei tale ...si recunosc coafiura timpului.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Buflea.

Optimista am fost mereu-lucrul asta m-a ajutat mult in viata; si ft ambitioasa-nu m-am lasat pana nu am obtinut ce am vrut.. sunt ceva mai punctuala decat un ceas elvetian- lucrul asta l-a impresionat ft mult pe omul meu...mai sunt si perfectionista; dar asta e de rau :-)))

Intr-un fel, imi plac zilele de nastere; pe de alta parte ma gandesc insa ca dupa 40 de ani incepe numaratoarea inversa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...