Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe Ghetar, in ajun de Mos Nicolae


Recommended Posts

Buflea,

 

imi pare rau, nu am stiut ca recitesti mesajele. [ups]

 

am avut doua motive, ce ma urmaresc cand dau prea multe detalii, nu neaparat despre mine sau ai mei copii, ci despre terte persoane, care-s persoane publice. nu stiu cum ar gusta fratii mei asta. [alcool] .

 

apoi,

 

 

Am primit acu ceva ani aici pe DC o lovitura de mi-a lasat un gust amar si nici acu nu mi-a trecut.

 

in 2005 am initiat o campanie pt un baiatzel nascut in oct 2004, ce avea diabet, daaa la un an. ii luasem dulciuri si testerile. ce cadou!! Si, atunci am dat detalii mai multe despre mine.

La aproape un an, cand intr-o discutie in care ii luam apararea pretenei mele, cunoscuta aici pe DC, care scrisese la randu despre mama ei bolnava, o tipa si-a adus aminte de ceea ce scrisem noi, si ne-a trimis la coltz. Dar, mai rau unii moderatorii ne-au comandat, pt ca nah, tipa era cunoscuta, nu niste alde astea noi, ca noi. [fri]

Edit: pan la urma a intervenit Andrada si a fost okei..dar io tot am ramas cu un gust amar..

 

asa ca nu intru in detalii decat daca consider ca as face un bine, nu intru in dispute, pe care le consider inutile, nu scriu la alte subiecte, pt ca nu am timp. E drept ca ma plang la mamicile mele fidele dupa FB [soricel] , si ele ma ascuta.

revin..

Didi, e ok ...daca asa crezi tu ca e mai bine ...dar DA, am recitit toate mesajele voastre. Imi face bine ...si la poze m-am uitat de cateva ori ...

 

Rall, chiar vroiam sa spun, ce mascul bine tatal tau ...si mama ta, ce chestie interesanta avea la voal, foarte deosebita.

 

Poata scanez si eu o poza cu ai mei la nunta ...mama si la nunta a avut rochie pana la genunchi ...nu stiu de ce, oare in 1963 si miresele aveau rochie scurta ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Simonna, stiu ca mi-ai mai sugerat tu crock pot ...tu ai ? Si cat de des il folosesti ...da-mi ceva amanunte ...iese mancarea asa bronzata si apetisanta sau mai mult fiarta ?

 

M-am uitat si la electric pressure cooker ..aia pare a fi un fel de oala cu presiune electrica ...adica pt fiert mai mult, nu ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuk,

 

ne luam de mana cu sah-ul..tu dupa podium..io de la coada [pk] .

 

da, da acelasi sistem elvetian. De asta a si batut D al meu la sfarsit, ca lucra cu batutii.

e primul concurs in sistem elvetian, au mai fost la unul invitati, dar eram plecati, in octombrie.

ei au si de inot, si de altletism, si de flaut si de..mai nou de fotball, dar inca nu merg sambata la meciuri. mai bine.

 

Daca competitia e buna, habar nu am.

 

la scoala copiilor mei nu se stimuleaza competitia intre ei, pe fata. Notele sunt secrete, evaluarile de final la fel. sunt incurajati sa nu vb despre notele primite.

dar,

 

exista. Cel mai silitor baiat din clasa este cel mai indragit de fete. si asta e concurenta pe fat, nu?! [alcool]

 

 am ramas cu ceva timp surprinsa cand in revista interna de la mine de la servici am citit despre: cel mai popular Absolvent.

La noi la servici, e anual un programm cu Trainer-i. Absolventi de facultate se inscriu la un program in firma, sa invete meserie si sa particile la toate departamentele pt o imagine de amploare si fac projecte pe care le prezinta regulat la conducere. La final sunt angajati in mare probabilitate si trecuti pe post de Junior.

Sefu lor de promotie, nu este ales cel mai bun, ci si cel mai popular, cel care devine lider prin charisma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai cred ca si acum au, daca vor :)

Si mama a avut rochie ultra-scurta la nunta, dar ei sunt cununati doar civil.

Rox,

 

probabil ca ai tai au religii diferite..sau nu.

oricum daca au religii diferite, te-ai scos, pt ca voi copii serbatoreati la dublu.

ai mei sunt intr-o incantare ca avem de doua ori Pasti, si chiar invidiati de colegi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea,

 

la tine e un cerc vicios cu aniversarile astea. si daca le lasi asa o sa ai vesnica disputa..pana cand vor petrecere separat.

 

cand sora pretenului lu R isi aniversa ziua, atat de fix ziua ei, cat si cand chema copii R era invariabil invitat la ei..asta de la 3 ani.Metoda asta am preluat-o si io la ei mei.

 

au dreptul sa isi invite un preten. D si-a chemat pretena lui din After, anu asta la piscina. nu a avut treaba cu restul si io am avut relax.

Daca nu se potriveste, il las acasa, daca nu se inteleg..nu mai am nervi de un stress un plus.

 

p.s. ca adult ma inteleg mult mai bine cu fratele cu care ma bateam non stop in copilarie, decat cu cel cu care ma intelegeam fara sa vorbim..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa va spun doua lucruri care m-au marcat sapt trecuta.

- Vineri, dupa ce am terminat de lucru, am avut multiple termine..si pt ca terminasem unul pana sa ridic copii de la bazin, am intrat intr-un magazin. am probat o geaca. si mi-am uitat geanta pe standul ala. Geanta mea cu telefon, acte, carduri..etc. Noroc ca Iphone si cheile de la masina le aveam in geaca

si am mersi si la  raionul de copii, si la barbati..iar la copii am luat niste perechi de pantaloni pt R si am intrat sa probez o bluza care o luam pe soacra mea. si abia atunci mi-am dat seama ca nu am geanta.

 

am gasit-o..dar tipa de la cabina de proba, unde m-am intors sa imi cer scuze ca ii aruncasem lucrurile in nas..mi-a spus ca am avut noroc ..of of of

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...