Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe Ghetar, in ajun de Mos Nicolae


Recommended Posts

sunt anumite aplicatii si optiuni/setari, care pot fi dezactivate, astfel incat bateria sa tina mai mult. intrati pe forumurile de specialitate unde se discuta despre modelele respective de telefoane si puteti afla tips&tricks.

 

 

poti sa dezactivezi si pe mama lui Stefan cel mare, daca navighezi pe internet aia e. tine o zi si cateodata nici atat. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu stiu sa merg cu rolele.......habar nu am cum sa o invat,doar cu bicicleta,am invatat batrana,de dragul unui baiat cu care ma intalneam cand mergeam cu bicicleta....la 14 ani....am avut taietura de la lant de am acum cicatrice,am cazut de cateva ori ,mana scarntita,cap ciocanit....nu stiu pe cine sa rog sa o incete...chiar nu stiu,...poate la patinoar ..acum iarna....sa vedem....mu ha ha.Eu n-am mers de 20 de ani,pardon 17...si atunci mergeam bine dar nu cred ca mai stiu....si oricum n-am role ca sa-i arat ce si cum....eu era odata sa cad in fata unei masini.....insa m-am rederesat ....aveam doar 50 de kile acu` 17 ani si mititica cum sunt nu ma durea rau daca picam...acum fac gautra in asfalt daca pic..... Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa este, telefoanele astea de ultima generatie trebuie incarcate zilnic, consuma repede bateria... Eu am iPhone, si fix la fel este.

In schimb, am si un telefon generatie veche, un nokia nu stiu ce model (dar fara functii, fara touch screen, din ala clasic) - tine bateria de nu ai treaba, 1 saptamana aproape...

 

Eu mi-am luat de pe net baterie dubla, noname. E un pic mai gros telefonul acum dar ma tine bateria aproape o saptamana. Bine, nici nu vorbesc la telefon [:D]

 

Kari, welcome back [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am luat de pe net baterie dubla, noname. E un pic mai gros telefonul acum dar ma tine bateria aproape o saptamana. Bine, nici nu vorbesc la telefon [:D]

 

Kari, welcome back [:)]

 

sotul si-a luat husa cu baterie externa de 3000 mA (ptr iphone 4 - ala de serviciu, n-avem noi bani pentru astfel de gadgeturi) si il tine destul de ok, insa el vorbeste mult si isi tot verifica mailurile, asa ca accesul la net + convorbirile ii cam papa din baterie. daca n-ar avea acea husa cu baterie, nu l-ar tine bateria iphoneului decat cateva ore, nici device-ul nu mai e nou, l-au avut altii inaintea lui si e cam "forjat"...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, bine ai revenit [flo2]

 

Mada, serbare faina sa aveti [flo2]

 

eu iau diverse pt telefon, tableta de pe mininthebox.com...am luat husa pt tableta cu 10 fr, aici in magazin aceeasi husa era 70 [batcap] transportul e gratuit, dureaza insa cateodata si 2 luni....dar au cateodata oferte la transport cu DHL-ul, gratis...am avut parte de asemenea promotii...

 

azi am luat o baterie exterioara, Powerbank, ISY e numele...sa vedem ce ii poate pielea...e pt toate tipurile de smartphone...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...