Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe Ghetar, in ajun de Mos Nicolae


Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

 

Nici pinguini atat de prieteni ...☺

 

...eu nu am vrut sa plec. A aparut loteria aia, asa, de nicaieri ...

La fel. Nici io Nü mi- am dorit sa Plec, niciodata!

Am venit in visita, Reintors, iar.. Co pt copil, alt copil. Si am ramas. Abia Anu asta ne- am vandut ap din bucuresti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia ...ca tocmai m-a sunat barbatul de la scoala. Flavia plange ca o doare capul si burtica ...

 

Trebuie sa va spun ca s-a descurcat exemplar cu copiii ...cu tot, scoala, lectii, pachet, mese, sporturi. Au ratat doar 2 antrenamente de hockey de la 6:00 AM. Nu ma mira, daca se ducea si la alea, chiar ca ii faceam statuie ...

 

Vestea buna este deci, ca "se descurca si fara mine". Vestea proasta este insa ca, "se descurca si fara mine"

 

Hai ca daca azi v-am vorbit de Duduia Pastrama si Tzatzele Andreei, maine va povestesc despre virusii la stomac.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu am timp sa citesc tot, sunt rupta de oboseala, dar in sfarsit suntem gata cu petrecerile. maine mai am una si aleluia pe anul asta. 

 

am vazut-o pe mickyy si pe bebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

 

in caz ca cineva s-a intrebat de ce m-am chelit, am bifat bucket list doar. o data in viata trebuia sa fac ceva nebunesc.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buflea felicitari sotului [flo2] ...asta e o veste excelenta!

 

sa vad ccand am timp sa pun reteta, dar sa stiti ca e f usoara...

 

in urma cu vreo 3 ani, rezolutia mea de anul nou a fost sa invat sa fac torturi.

 

dupa citeva  dezastre, in sfirsit  am reusit sa pot sa ma afisez cu torturile mele.

 

 

 ps...si ieri cand sa insiropez tortul...bineinteles ca am dat cu mina peste coada de la ibric si tot siropul s-a vvarsat pe aragaz.

dar  nu m-am suparat...chiar de loc...am multumit lui Dumnezeu ca m-a ferit si  nu m-am ars cu zahar fierbine ...si am luat-o de la capat.

mai rau pt sot cca toccmai ieri s-a gindit sa vina devreme acasa si s-a luat cu miinile de cap la cum arata bucataria.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...