Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pe Ghetar, in ajun de Mos Nicolae


Recommended Posts

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata,

 

Rufus, Tora, cum mai e Ioana?

 

Carmen, zbor lin spre casa, adaptare usoara si sper sa ne vedem. Cam in ce zona ai sa stai in Bucuresti?

 

Kari sunt foarte fericita ca ai revenit, ti-am lipsit mult lipsa.

 

Ica nu-ti dau sfaturi, nu-ti spun ca o sa fie mai bine. Spun doar ca as da usor un an din vaiata sa ma intorc la varsta aia, cand tootul era posibil, cand aveam 3 servicii si casa pe cap si familie.  Vremea cand participam din plin la viata mea.

Acuma totul este asezat devenit doar rutina si eu un simplu privitor la viata mea.

 

Sanatate fetitei de Eumada, fetitei de Buflea, lui Eric si tuturor celor pe care i-am uitat!

=====

 

Glimmer lipseste. Unde esti draga noastra?

 

PS. Debridat nu e in USA - cel putin anul trecut nu era. Nu era aprobat de FDA.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si din UK. Din pacate ingrosam si noi rindurile bolnavilor  [:(] . Fiu-meu a fost in excursie de studii in Amesterdam si s-a intors cu o gripa zdravana. Bine ca nu l-a pocnit acolo. Tuseste din rarunchi si face febra. Din cauza tusei il doar toate cele. Ii dau cocodamol ca ajuta si cu tusa si cu febra, dar nu poate fi dat mai mult de 3 zile. Ca sa nu ma las mai prejos, cred ca am luat si eu ceva, ma gidila in git si tusesc sporadic. Mi-am dat in nas cu First defense spray, dar nu stiu daca nu e cam tirziu.

 

Urez tuturor insanatosire grabnica. [flo2]

Buflea eu cind il doare ceva pe copilul meu ii dau un nurofen, dar nu stiu daca nu are limita de virsta. Rennie e buna, dar iasasi nu stiu daca nu e limita de virsta. Poti intreba la farmacie ca aia stiu de toate.

 

La multi ani cu intirziere Will si Ella! [balo]  [deziuata]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aoleu, sanatate multa Ioanei!! biata de ea :(. ce au zis, ii fac perfuzabil antibioticul?
 
si la Eva in clasa e confirmat cazul de scarlatina....deci la exudat cu noi :) (poate facem Craciunul cu bube si febre.....)

 

Letitia, multa sanatate baiatului! (are peste 15 ani? ca mai nou avem avertizare de interdictie a administrarii de codeina inainte de varsta asta.... :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate tuturor bolnavilor.

Si noi am petrecit 3 ore duminica in spital. La 1 noaptea am plecat. A cazut la patinuar pe mana stanfa dupa ce i s-a bagat un copilas incepator in fata. Noroc ca de data asta n-a fost rupta si a scapat doar cu o cra, nandaj, ibuprofen si dureri.

 

 

La multi ani Will! Numai bucurii.sa va aduca Michelle'

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate tuturor bolnavilor.

Si noi am petrecit 3 ore duminica in spital. La 1 noaptea am plecat. A cazut la patinuar pe mana stanfa dupa ce i s-a bagat un copilas incepator in fata. Noroc ca de data asta n-a fost rupta si a scapat doar cu o cra, nandaj, ibuprofen si dureri.

 

 

 eeei, dar ce se intampla???? sa dam pe aici cu o potiune de sanatate!!

refacere rapida domnisoarei!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...