Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pe Ghetar, in ajun de Mos Nicolae


Recommended Posts

Michelle am rez ieri cu western.

Eram la cumparaturi si am vazut un western point acolo, in 5 minunte am putut ridica banii. Noroc ca aveam detaliile acelea la mine. 71 lei!

 

Va place asta?

http://piticul-vesel.allshops.ro/produs/9520388/Prieten+Chatimals+Obraznicel+-+Pinguin.html

 

http://cdn.allshops.ro/files/clients/91/1808/p/27/prieten-chatimals-obraznicel---pinguin-9520388_normal.jpg

vorbesti langa el... si Pingul repeta ce spui (dupa modelul Talking Tom)

Va dati seama cum e sa planga un copil langa el!? Sunt doua variante:

1. ori iti plang doi copii

2. ori copilul adevarat se amuza si cred ca are companie si se opreste

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 793
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineața. :)

 

Trec printr-o perioada zapacita...de-a dreptul sarita de pe fix.:))

Nimic nou. Mi s-a spus ca mi se potriveste.:)) Anul asta s-a hotarat sa nu plece pana nu ma ameteste/zăpăcește/innebuneste/si alte "eşte"!:))Se intampla prea multe intr-un timp scurt...da'asa imi place....:)):))

Viata si niste oameni pe care ii credeam indepartati de mine au hotărât ca ar trebui sa incercam sa mergem pe niste poteci neumblate .Si incerc sa ma adaptez situatiei si sa am încredere. Sper sa nu ajung6ng intr-o fundatura, Dar nu vreau sa pierd ocazia asta.

Asa ca sunt asa cum am scris mai sus.:))

 

Va las ceva de ascultat.Ascultati:) cu atentie, reascultati cu si mai mare atenție, fiti atenți la detalii, sunete si spuneti-mi daca va place.Am intrebat o groaza:) de oameni si mi-au spus ca nu le place. Mie imi place f mult, o ascult de cateva zile intr-una si parcă imi place si mai mult. Cica sunt eu ciudata... ca e naşpa!:))

 

Vreau sa vad daca voua va place.

https://www.google.ro/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=uWiFVIKBJYvjywPXy4CQDw&url=http://www.youtube.com/watch%3Fv%3DpX8V8oRKzDs&ved=0CCAQtwIwAQ&usg=AFQjCNFhXXvegmEaAXaCXLMqB1OZBofI5g&sig2=InMU40vLqAJ58-hD1QDbWA

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi place Vitas, dar melodia asta mi se pare atat de"altceva", incat o ascult de cateva zile. Si nimeni nu intelege ce imi place la ea.Mi-au mai placut melodii, dar asta mi se pare deosebita.

Sunt eu ciudata?:))

Vreau sa stiu daca voua va place.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mikyyy, ai un baietel, ca o floare intre flori! Si surioara lui pare topita toata dupa el! [pup] Eu te inteleg perfect cu plecarea sotului. Eu una nu as putea ... De 14 ani, mai mult de 1-2 saptamani  (cand erau copiii bebelusi si mai stateam la mama cu ei ) nu am stat departe unul de celalat. Pt copiii mei ar fi tragedie maxima sa plece cu lunile de acasa. Sunt zile cand ajunge mai tarziu acasa si intreaba din sfert in sfert de ora : unde-i tati ? cand vine? De ce intarzie?   

 

Strumph, pe cuvant ca m-as muta la tine acasa! Pare atat de primitoare si atat de frumos si cu gust ai aranjat tot! Esti o artista!  [pup] 

 

 

La multi ani cu intarziere Nicolailor si Nicoletelor!  Sper ca a venit mosul darnic ! Copiii mei au primit ceva dulciuri, carti si un joc cu care m-am jucat aseara mai mult eu cu tac'su lor  [:D]. Asta : http://krista.ro/11262-thickbox_default/joc-tip-jenga-mic.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei,

 

Sunt in Amsterdam, in drum spre familia mea.

Am lasat acasa o mama singura, deznadajduita, apasata de teama singuratatii si imbatranita cu 10 ani. Si l-am lasat si pe tata, acolo unde acum 10 zile ma grabeam sa-l conduc.

Atatea lacrimi n-am crezut ca putem avea ...

Atata lume solidara ...

Atat de multi prieteni ...ai lui, ai mamei, ai lor, ai mei.

 

Ma imbarc acum ...o sa mai scriu cand ajung, dar vreau sa o felicit pe Mickyyy ...daca o fi adevarat ca sufletele isi cauta alt trup, si daca, poate a lui tata l-o fi gasit pe Tudor al ei, atunci o sa-i spun cu convingere ca o sa aiba de ce sa fie mandra de el, pentru ca un suflet bun a ales familia ei ...

 

Si mai vreau sa spun doar atat: MULTUMESC

 

 

Stau aici de 5 ore si tot de 5 ore va citesc ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata la pranz.....

am inceput ziua prost,prost,cu cearta cu: soferul masinii de gunoi,un prost ,un alt prost,parintele unui coleg de-al fie-mii.Lu` ultimul chiar ii arat ca e prost diseara la sedinta.

Au urmat niste chestii cu posta....si ulterior cu refuzul bancii de a valida niste chestii ca nu era virgula unde trebuie....@%&&&@#...etc...

Macar aseara m-am distrat,am fost singura fata intre 10 baieti....dar am ras de am pocnit...nu a bine dupa cum se vede,dar.....macar m-am ales cu o promisiune ca merg cu motorul unui tip in primavara....abia astept.Radeau de el ca el si-a cerut de la sotul meu sa ma ia,dar sotul meu i-a spus ca-l compatimeste pentru curajul lui....si i-a recomandat sa mearga cu mine cat mai departe.replica i-a displacut asa ca a zis ca poate sa ma aduca si inapoi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...