Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colindam, colindam pe Ghetar!


Recommended Posts

eu sunt de parere ca nu-i ok sa dai "uninstall" asa, pur si simplu, unui organ, fie el amigdala, vezica bilara sau altceva. da, in cazul in care nu mai functioneaza ok, sau cauzeaza probleme, da, e recomandata interventia. dar in niciun caz ca trend.

 

si asta zice cineva care a fost vesnic in conflict cu amigdalele, in copilarie ma contraziceam la un moment dat cu matusa mea, care era medic pediatru, in legatura cu tratamentul amigdalitei mele proprii si personale, si-am trantit un "ce, stii tu mai bine decat mine??? (pauza in care probabil procesam faptul ca ea e totusi medic, dar am continuat), io care am fost de 1000 de ori bolnava?!"  [:-)))] 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si  ana are polipi scosi cred ca avea 10 ani, mai da ce probleme am avut, ca erau asa de inflamati si se drenau ii curgeau pe gat ca la un momendat doctora a zis ca are astm [:)] pana ne-am dat noi seama ca de fapt ea nu are astm ca se intampla doar iarna , a durat ceva pana am realizat cas polipii de vina [:-)))] de cand i-am scaos nu a mai avut probleme, dr. mai ca nu vroia sa ii scoata ca sa mai asteptam bla bla, i-am zis ca yo nu mai rabd sa vad cum se chinuie si ii vreau scosi a facut nisteochi mari ceo fi zis mama nebuna [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bella, asa si doctorii de aici, ca sa stam si sa mai asteptam; am asteptat vreo 4 ani si era din ce in ce mai rau...asa ca am fost in tara la ORL si ne-a spus clar ca trebuie operata...a venit cu o mana plina de polipi dupa operatie...al meu mai sa lesine  [:-)))] el nu suporta sa vada sange si alte de-astea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

post-12506-0-62780500-1419274118_thumb.jpgscriu pe ffuga...ca e frumos affara si mergem in parc. cand vin trec la asistat sotul la facut de cirnati.

 

poate am timp de facut niste prajituri...o parte astazi , urmatoarea maiine.

 

inc ao data multumiri pt vederi...atasez si o poza, confirmare de primire si pus la loc de cinste

 

varza accra si eu sunt in impas ca mihaelaS, nu cred ca se face pana miercuri...asa ca plan B, BBQ de vita, ccu garniture asparagus...

 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Culmea este ca pe biletul de externare apar trombocite la externare in limite normale.

Asta desi eu personal am vorbit cu ea vineri si mi-a zis ca-i va repeta analiza luni, sambata si duminica nu i-au luat analize si azi cand a intrebat Tora i-a zis ca n-a fcut analize de dimineata.

Deci au crescut in mod misterios...

Intr-un fel e bine ca s-a dus Tora si nu eu s-o externeze.

Rufus, la multi ani Ioanei! Ce virsta frumoasa!

Sa o ajute Dumnezeu ,sa o indrepte pe un drum bun, sa ii dea sanatate si putere si sa o sustina in tot ce are nevoie.

 

nu am un citec mai frumos decat asta pt ea;

 

https://www.youtube.com/watch?v=4irLbcFfpYU

 

 

acum, rufus, nu pot sa nu iti spun...ca nu imi place de loc toata chestia asta cu spitalul si doctorita.

eu sa fiu in loccul vostru as lua toate rezultatele la analizele facute si m-as duce la alt doctor. nu m-as baza absolut de loc pe spusele acestei doctorite, si sa nu am un raspuns clar la ce se intimpla.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, am recunoscut-o pe a mea  [:)]

 

Varza mea s-a acrit, ba chiar e prea acra..am bagat-o in apa, acum e la scurs...maine fac sarmalele  [:)] de Craciun vin prietenii nostri romani....mai mult nu fac acum, salata de boeuf si curcanul vin de Revelion  [pk] mai facem si gratar, pt ca prietenul nostru si-a scos fierea si nu are voie varza...dar o sarma fara invelis tot o sa manance  [:)] asta pt ca e pofticios rau...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...