Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colindam, colindam pe Ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La noi stau cadourile sub brad deja de acum 2 saptamani..frumos impachetate de moi  [pk] nu asa de frumos ca la magazin, dar frumos; prietena mea mi le-a laudat cand le-a vazut..

Eu am primit o statie de calcat (a fost dorinta mea, al meu mi-a dat banii sa mi-o cumpar), al meu un aparat electric de ras (cel vechi are 8 ani...si merge din 2 in 3..el nu vrea cadouri, dar m-a rugat sa-i iau pt Craciun si ziua lui aparatul de ras)...

Marcia a vrut un Lego Minecraft si figurine tot de la ei, plus 2 plusuri...de la ai mei a primit o oita...de la matusa ei cred ca un set de cosmetice...de la bunicii de aici un plic (cu bani)...ea e cea mai avantajata  [:)] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maine avem program de facut curat, eu apoi mai trebuie sa curat la animale, sa calc, sa ma epilez si sa-mi fac unghiile. Si vreau sa mai aranjez si masa pt Craciun  [pk]

Asa ca nu as mai avea timp si de sarmale, de-aia le si fac de azi.

 

Pe seara ies cu Marcia in oras, asa ca fetele  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hihi Letitia, si Patrick vroia cheesecake de craciun, dar l-am amanat pentru anul nou, acum am pregatit tortul cu 3 feluri de ciocolata.

 

Buflea, patrick are asa: cavalerii Tenkkai (niste chestii... Ceva intre hero factory si lego simplu), crashlings (alte chestii pe care nu le cunosc :))), ochelari de vazut noaptea spy gear, si inca ceva de la "Gumble' s world". Si haine :)

 

Cred ca stiti deja filmarea, dar pentru cine nu.... E geniala: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=301373583326960&id=182721275192192&refsrc=https%3A%2F%2Fm.facebook.com%2Fvideo.php&_rdr

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...