Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colindam, colindam pe Ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

bine v-am regasit. la noi e f rece. ora 11 si abia sunt 7 'C dar e soare senin.

 

de Craciuin am avut invitati, I-am servvit cu sarmale(s-a facut bine varza) si mamaliga. si o gramada de aperitive.

 

prajiturile de Craciun pt noi si veccini le-am facu tccu William, deci mi-a luat timp dublu de stat in bucatarie...dar fun-ul a fost mare si a meritat.

 

carnati...a facut sotul carnati. cred ca sunt cei mai gustosi carnati care I-am manccat.

a facut o parte din carne de miel si alta parte din porc cu grasime de mmiel...dar ccondimentele au dat un gust deosebit.

 

Rufus daca citesti si stiu ca tu faci cirnati , nu uita sa pui turmeric si nutmeg(nucsoara?) 

 

dar am facut ccarnatii pe muzica romaneasca. ne-a dat tata niste CD-URI in urma cu citiva ani , ccu muzica populara, si nu le-am asccultat niciodata.

 

am pus mai intii Irina Loghin, cand a incept sa cinte cintecul ala cu parintii, cu mama...cu ccopiii care pleaca m-a podidit plansul...2-3 melodii cat am ascultat, numai in plans am tinut-o...asa ca am sschimbat si am dat-o pe Gica Petrescu.

 veselie, cit cuprinde...ce melodii a avut omul asta...de-asa o tineau la petreceri dor intr-o veselie , bautura... si dans cant cuprinde.

 

f frumoase melodiile...le tineam minte de cind eram ccopil.

 

dupa vreo ora jumate de Gica, am dat-o pe Gabi Lunca...frumoase si melodiile astea, avea voce deosebita...drept sa spun ca mi-a placut sa imi reamintesc de muzica de odinioara din tara.

 

nu am mai ascultat atita muzica romaneasca de vreo 20 de ani....ssi dupa 3 ore de asa muzica, William-care nu pricepe mare lucru din ce se cinta, a inceput sa ne implore sa o schimbam..."hai guys sa schimbam...I am bored cu la, la ...la!"

 

chestia e ca nici nu am simtit cand au trecut vreo 3 ore de facut la cirnati.

 

vrem sa ascultam toate cd-urile (sunt vreo 10) ...il am si pe Zavaidoc(am auzit de el, dar nu cred ca l-am ascultat vreodata)

 

muzica asta are farmecul ei...e frumos sa asculti din cind in cand...dar ma ia dorul de tara si de parinti...rau de tot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

William mai crede in mos...pe bune. toata ziua de miercuri ne-a tinut update unde e mosu pe glob.

 

I-a adus un al 2-lea controller pt ps4, trening nike si tricou nike...si o bluza pe ccare scrie: "university of refuse to loose"...il caracterizeaza.

 

 

anul viitor mosu va fi mai istet...si ii va adduce probabil adidasi nike de craciun si nu ii va mai cumpara mami inainte fara nici o ocazie....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am lăsat-o la vapor...azi hălăduie prin Stockholm si doarme la hotel. Maine la ora 6 dimineața își ia zborul. Nu pot sa va descriu ce simt...

 

Buflea n-am apucat sa vad tot filmul, mai am vreo 30 min. Azi si maine sunt libera in sfârșit, am timp de filme.

 

La noi ninge in draci, 20cm de zăpada aveam dimineața pe masina. Drumuri necurățate, ca astia nu ies daca ninge așa torențial. Stiu suedezii de ce au dubbdäck :).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am lucrat. La 8 dimineața suna urgenta pentru completări la analize. Cand imi spune numărul personal si vad numele..una din prietenele Dianei. Seara dinainte a fost chef mare la noi in oraș, organizat pentru toata lumea. Tipa avea 1,7 promille. Mi-a povestit Diana apoi, au gasit-o in baie inconstienta. Nu mai povestesc mai multe...dar in momentele alea nu mi-as fi dorit sa fiu in pielea mamei ei...si ma bucur ca inca a mea bea cu măsura...oooof.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta e rezultatul libertatii neconditionate.....intai o coma alcoolica,apoi niste droguri...apoi...o viata ratata sau moartea.....si cine stie ce se mai intampl la petrecerile alea......

Unii inteleg libertatea cam aiurea......eu n-as vrea ca al meu copil sa aiba prieteni din astia,sincer.Stiu ce inseamna anturaj nepotrivit,stiu ce inseamna sa se ia unul dupa altul.....si stiu ca e greu sa te smulgi ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De droguri mi-a fost cel mai frica. Nu s-au drogat, in anturajul ei nu are prieteni care se droghează. Alcool beau toți, de la 14-15 ani. E păcat însa cand nu stiu sa se oprească. In seara aceea au avut acces câțiva dintre ei, la o zona unde alcoolul era gratuit. E prima data cand din anturajul ei se întâmpla așa ceva. De 4 ani se tot duc la chefuri...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...