Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colindam, colindam pe Ghetar!


Recommended Posts

Inteleg ca 8-10 ani e perioada in care ar trebui sa le placa, daca le place ...

 

Didi, am studiat jocul ala, Scotland Yard, super fain ...culmea e ca aici nu se gaseste in magazine, deci nu e popular. Dar se gaseste pe Amazon. O sa-l comand si eu ...daca il pomeneai mai devreme, il comandam pt Craciun.

 

Strumphi a scris pe FB ca nu are vesti bune de acasa. Am simtzit o strangere de stomac, un gust amar recent testat ...

 

Michellino, fularele ? Dar ce crezi ca noi o sa le purtam ? Macar sa faca ea unul pana la capat ...

 

i-am propus lui Alex sa luam toate cartile de Lego si eu sa ii caut piesele in lada aia plina de piese si el sa le refaca. Nu vrea ...devine din ce in ce mai greu cu el, raspunde, comenteaza, parca orice spun nu-i convine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Kari, cred ca la Fra ne vedem intai:-)

 

buflea, Bianca citeste enorm.Ca urmare, a primt un Kindle de Craciun ca nu mai avem loc de carti. insa, HP nu a putt sa-l citeasca. A vaztu filmele...nu a a fost prea incintata. Ea doarme cu cd.uri (muzica, povesti), ii facusem rost detoata seria hP, 24 cduri,...eram asa incntata si abia asteptam reactia ei...ei bine, m-a pus sa le dau imediat inapoi. Pur si simplu nu a atras-o. Desi prietena ei a citit intre 7-9 ani numia volumul 1 de 18 ori!!!!!! 

 

La multi ani celor ce isi aniverseaza azi ziua numelui. A si eu un nepotel:-)

 

Drum bun Dianei si copiilor lui Kari in Spania.

 

Sanatate lui tatal lui Strunph dar si fratelui lui Bella, precum si lui Didi.

 

Sa fie intr-un ceas bun logodna lui Radu cu Andreea!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va urez de pe acuma o lunecare usoara si frumoasa in noul an, sa fiti sanatosi si sa ramaneti vesnic tineri. 

de maine intru iara in priza, e bine ca sunt ocupata si nu voi avea timp sa ma gandesc la prostii. 

 

helbi, slava domnului ca ati ajuns cu bine. cam repetenti nemtii anul asta la dezapezire. 

 

 

un an nou cu multe si frumoase impliniri va doresc, La multi ani. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de băut, va recomand sa vedeți Boyhood, sa vedeți cum "nu" bea tineretul american sub 21 de ani. :)

 

Silvia a citit HP la 8 ani, apoi a toooot recitit pana la 10 :). Acum e indragostita de alt gen de ficțiune. Daca va place genul, va recomand Maze runner. Fetele plâng pe rupte :). Silvia l-a văzut deja de trei ori.

 

Am văzut si Gone girl. E ok, merita. Inca n-am reușit sa termin Amore. Azi m-am uitat numai la filme, am fost cu Silvia si am mancat la asiatici in oraș si ne-am luat haine de revelion.

 

Multumesc se gânduri. Am mai explicat aici cum e cu impusul, ma bucur sa citesc ca sunt mame care cred ca pot face asta. O sa mai vorbim. :) Va spuneam ca nu s-a dus pe banii mei. Nu vreau sa isc din nou discuția, voiam gânduri bune. Daca sunt, le primesc. Daca nu, as prefera sa nu scrieți nimic, nu ma ajuta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de băut, va recomand sa vedeți Boyhood, sa vedeți cum "nu" bea tineretul american sub 21 de ani. :)

 

Silvia a citit HP la 8 ani, apoi a toooot recitit pana la 10 :). Acum e indragostita de alt gen de ficțiune. Daca va place genul, va recomand Maze runner. Fetele plâng pe rupte :). Silvia l-a văzut deja de trei ori.

 

Am văzut si Gone girl. E ok, merita. Inca n-am reușit sa termin Amore. Azi m-am uitat numai la filme, am fost cu Silvia si am mancat la asiatici in oraș si ne-am luat haine de revelion.

 

Multumesc se gânduri. Am mai explicat aici cum e cu impusul, ma bucur sa citesc ca sunt mame care cred ca pot face asta. O sa mai vorbim. :) Va spuneam ca nu s-a dus pe banii mei. Nu vreau sa isc din nou discuția, voiam gânduri bune. Daca sunt, le primesc. Daca nu, as prefera sa nu scrieți nimic, nu ma ajuta.

Mihaela_s [flo2]

toate gandurile bune din partea mea [grup]  si eu cred ca o buna comunicare si incredere sant necesare, nu ai cum sa pazesti si nici politie nu poti face, doar incredere ca vor face alegerile corecte, eu vorbesc mult cu a mea si sant sigura ca ramane cate ceva acolo in creierasul ei, si stiu ca si la mine nu merge impusul si cu prietenii la fel dureaza putin timp pana vezi care si cum e , ei se maturizeaza in alt ritm decat cum era generatia noastra, acum sant generatia care au acces la informatie [:)] si eu am inima cat un purice dar stiu ca trebuie sa o las sa invete sa zboare nu o pot tine intr-o colivie,

stii ..si mie mama ma lasat sa fiu libera si tocmai aceasta libertate care mi-a acordat ma invatat sa iau alegerile potrivite pt ca stiam ca are incredere in mine si nu vream sa o dezamagesc [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...