Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colindam, colindam pe Ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mickyyy sotul meu zice sa nu mai astepti deloc.poate nu s a intamplat nnimic inca si ii bagi mintile in cap domnului.si e barbat ....casatorit cu mine si stie cum as proceda eu....plecam in oras si a venit dupa mine si mi a zis.

Deci, daca e doar acea discutie, pot sa o ignor, la cat ma pricep eu la de-ale d'astea as putea baga mana in foc ca e doar un flirt. Problema e alta: e singura?? Ce garantie am ca e un caz singular? Si daca il confrunt, chiar daca e adevarat, chiar daca nu, va spune tot ca e un caz si asa cum am scris deja mai sus, daca ar fi doar acea discutie, chit ca mi-ar veni greu, as putea trece peste repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mikyyy, eu zic sa-l confrunti acum. N-ai nicio garantie ca va ramane doar un flirt, dar ori se va potoli, ori va fi mai atent pe viitor. In orice caz, n-o sa mai ai socuri de-astea si o sa treci repede peste, daca asta e ideea.

 

Stii ca si eu sunt in situatia asta - sotul lucreaza in strainatate - si la noi a fost foarte clar de la inceput ca, daca vrem sa functioneze relatia asa, trebuie sa existe incredere absoluta. Asa ca la un flirt de-asta nevinovat pe Skype primul pas ar fi bilet de avion zi zuruck acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmmmm, eu m-as supăra pe al meu sa vb așa cu o alta femeie...

Intotdeauna am zis ca pot trece peste o aventura de o seara, dar nu peste o relatie, fie ea si platonica, dar care implica sentimente. Ori flirtul asta e de zece ori mai dureros decat daca as fi aflat ca a fost cu una o noapte.

Stiu, par rece si calculata, dar asta vine dupa o noapte de nesomn, si nu din cauza lui bebe....care culmea, a dormit neintors vreo 12 ore.

 

Ma duc sa joc la loto, macar acolo poate am noroc!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...