Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colindam, colindam pe Ghetar!


Recommended Posts

Mickyyy o sa faca cum crede ea....insa eu personal n as trece cu vederea disctiile sotului meu dspre palme pe fundul mare dupa spusele doamnei si peste faptul ca in loc sa viseze la copiii lui viseaza la o alta femeie careia ii si spune asta....mickyyy putere....eu as fi foarte directa...la tine sunt toate mult mai conplicatte...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mai e o ora pana aterizează. E singura. Toate prietenele care au zis inițial ca merg, au renunțat. Din lipsa de bani. Ea nu. Schimba avionul in Bangkok, are de asteptat 10 ore. E o sala de așteptare pentru cei care tranzitează, unde va merge sa stea. Cand aterizează a doua oară, o așteaptă prietena la care merge. De acolo au de luat un feribot pana la destinația finala.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nici eu nu recomand nimănui sa faca asta, eu am încercat sa o opresc, i-am spus de pericole, de tot. E pregătită sa nu vorbească cu lume, sa nu își lase bagajele sa fie păzite de altii, etc. Stiu ca e greu de înțeles pentru cei care nu au copii la vârsta asta, dar nu poți spune "nu mergi nicăieri!"

 

Multumesc de ganduri, stau ca pe spini. Avionul e in aer, am verificat. Norwegian avea pe unele avioane Wi-Fi dar ea vad ca nu a scris nimic, deci nu are. Stiu ca au decolat, mi-a scris din aeroport, din avion, cand mai avea semnal. Zborul e direct, Stockholm-Bangkok, durează 11 ore. A plecat dimineața la 6.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se comporta perfect normal, continua sa spuna ca ne iubeste, ca ii e dor de noi, ca abia asteapta sa venim la vara in anglia...

Nu stiu ce sa mai cred sau fac.

 

Nu vreau sa fiu avocatul diavolului, insa e perfect posibil ca el sa iti spuna adevarul, adica sa vrea sa veniti, sa va duca dorul si sa va / te iubeasca.

Din experienta mea, nebunia unui flirt nu exclude iubirea pentru altcineva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nici eu nu recomand nimănui sa faca asta, eu am încercat sa o opresc, i-am spus de pericole, de tot. E pregătită sa nu vorbească cu lume, sa nu își lase bagajele sa fie păzite de altii, etc. Stiu ca e greu de înțeles pentru cei care nu au copii la vârsta asta, dar nu poți spune "nu mergi nicăieri!"

 

Multumesc de ganduri, stau ca pe spini. Avionul e in aer, am verificat. Norwegian avea pe unele avioane Wi-Fi dar ea vad ca nu a scris nimic, deci nu are. Stiu ca au decolat, mi-a scris din aeroport, din avion, cand mai avea semnal. Zborul e direct, Stockholm-Bangkok, durează 11 ore. A plecat dimineața la 6.

Eeee ...nu cred sa se intample nimic pe avioane. Asta era problema ? Doar sta in aeroport, e lume multa, e paza, e lumina ... O sa citeasca sau navigheze pe net. Nu, nu are ce sa fie periculos pe avioane. Si daca o asteapta cineva la destinatie e perfect.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nici eu nu recomand nimănui sa faca asta, eu am încercat sa o opresc, i-am spus de pericole, de tot. E pregătită sa nu vorbească cu lume, sa nu își lase bagajele sa fie păzite de altii, etc. Stiu ca e greu de înțeles pentru cei care nu au copii la vârsta asta, dar nu poți spune "nu mergi nicăieri!"

 

Multumesc de ganduri, stau ca pe spini. Avionul e in aer, am verificat. Norwegian avea pe unele avioane Wi-Fi dar ea vad ca nu a scris nimic, deci nu are. Stiu ca au decolat, mi-a scris din aeroport, din avion, cand mai avea semnal. Zborul e direct, Stockholm-Bangkok, durează 11 ore. A plecat dimineața la 6.

[flo2]  eu daca spun ca a mea mama nea invatat sa mergem singuri cu tren si autobuz , eu de pe la 12 ani [:)]  si am fost ok, exceptie intr-o autogara ne-au furat bagajele [:-)))] cum era pe atunci de sabatori supra aglomerat.

dar na.. asa era la noi , noi am fost un fel de nomazi ne-am mutat din oras in altu si eram obisnuiti sa calatorim mult

si acum duc dorul calatoritului, sa merg in locuri noi , atunci stateam in vestul tari bunici erau in est nebunie ....

 

Mihaela_s, o sa fie ok, ai sa respiri cand o sa ajunga si o sa primesti vesti, e mare si responsabila nu uita asta [flo2]  si trebuie sa fi mandra de ea ca se descurca [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineatza din pat,

 

Sper ca a ajuns Diana. Eu ma gandesc ca nu e singura, nu ? In grup, daca Doamne Fereste se intampla ceva, se ajuta unii pe altzii.

 

Mikyyy, eu zic asa ... Sa nu ii spui ca stii, dar fix acum, sa aduci discutia despre incredere, sa ii spui ca simti ca tentatii sunt peste tot si ca un flirt sau Doamne Fereste mai mult decat atat, ar strica irmediabil tot ce ati construit impreuna ... Ca ai auzit tu de la nu stiu cine, ca sunt multe romance singure in UK, multe "Aline" si sa nu uite ca el are o familie care il iubeste acasa si sa nu cumva sa strice o legatura atat de frumoasa pe care o avetzi ...etc. 

Cu alte cuvinte, ii dai o avertizare, care pica fix cand el flirteaza si sansele sunt sa o lase balta. Nu te certi, nu faci isterie ...din contra, ai putea sa faci pe victima, ca ce greu pe fara el, ca ti-e dor si greu, ca speri sa nu se apuce sa faca cuiva ochi dulci pe acolo ...si DA, cat mai repede in UK, la el ...inteleg insa planurile de la vara, nu te poti duce mai repede din cauza scolii. Totusi 6 luni trec repede deci nu dispera. Contul de pe skype tine-l secret si deschis ...si verifica-l din cand in cand, daca te mai tin nervii. Daca nu, atunci incearca sa nu te mai gandesti.

Buflea ca de obicei un sfat super [flo2]

 

Mikyyy,

cand am citit am inceput sa ametesc si sa imi vina rau, nu aveai nevoie de asa ceva, dar cred ca sfatul dat de Buflea e multt mai potrivit pt tine, eviti o confruntare directa(ceea ce itit doresti) dar in acelasi timp ii dai de gandit si il avertizezi sa nu faca prosti  sa nu dea cu piciorul la tot ce ati cladit,

daca nu ai fi fost legata de scoala fetelor as zice sa nu mai astepti si sa pleci acum in uk, dar ma gandesc ca poate ar fi o posibilitate si sa poti pleca acum, de ce trebuie sa astepti pana la vara, nu poti face nimic sa grabesti procesul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...