Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colindam, colindam pe Ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Prea tarziu pentru sfatul lui buflea. Oricat as fi vrut sa aman o eventuala discutie, rall a avut dreptate, mi-a fost imposibil sa ma comport normal, am rabufnit mai devreme cand vorbeam cu el, si nicidecum constructiv.

Lipsa totala de reactie de aparare sau orice altceva din partea lui. Repeta aceeasi placa, de vreo 10-15 ori cel putin, n-am niciun motiv de ingrijorare, ca nu s-a intamplat absolut nimic, ca ma iubeste!! Ori era beat cand a vorbit cu fata aia si nu stia ce a scris, ori face asta atat de des (flirt) incat nu vede nimic in neregula si nici nu mai stie ce a vorbit cu fiecare. Altfel nu il inteleg cum TOT ce poate spune e ca nu a fost nimic!! Adica toate mesajele alea sunt nimic?? Ca's multe, nu doar cele 2 poze puse pe forum.

Discutie complet inutila acum! Eu nervoasa, el calm, am sfarsit prin a-i ura cele bune si a-i inchide telefonul in nas. Ba o continuare tot exista, am impresia ca si-a schimbat parola la skype, caca i s-a deconectat contul de pe tableta (era conectat de saptamani fara sa stiu eu, nu cred ca a fost o intamplare ca fix acum i s-a deconectat)! Asa ca o dau in scenaristica, daca nu avea nimic de ascuns, de ce imediat ce am inchis telefonul si-a schimbat parola sau a gasit o cale sa imi taie mie accesul la contul lui???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Așa e Buflea, teoretic n-ar fi problema cu Diana. Nu iese din aeroport singura, sper ca acolo e cat de cat sigur. Am povestit mult inainte sa plece, stie ca sunt panicoasa, mi-a promis ca va fi totul ok, ca nu se expune la nimic.

 

Bella, sa stii ca așa era si Diana :). Ea avea aproape 11 ani cand am ajuns aici, nu știa limba, si a mers 4 luni la o școala mai departe, unde ajungea cu autobuzul. Singură, ca eu eram ocupată cu Silvia, care avea numai 4 ani. E descurcăreață de mică :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Normal ...tot ce se intampla este normal, din pacate nu si intzelept ...

 

E de remarcat ca nu a negat si ca e sincer ...chiar cred ca nu s-a intamplat nimic. Si-a schimbat parola pentru ca asta este prima reactie pe care o are orice om care se simte controlat si prins.

 

Mikyyy, draga mea ...respira adanc si nu te mai gandi la problema asta. Sunt sigura ca copiii iti vor umple mintea suficient, nu ii alunga pentru a fi furioasa pe el.

 

Uite cum vad eu viitorul ...el o sa se potoleasca sau o sa fie mai prudent. Tu o sa-l ierti dar nu o sa uiti. Incredrerea ? O sa fie, dar mai cu prudentza ...

 

Nu dispera, se putea si mai rau ...asa e viata, asa sunt relatiile. Dezamagirile vis-a-vis de partener sunt inevitabile, fie ca sunt de aceasta natura sau de alta.

 

Trebuie sa ii arati o perioada ca esti suparata, ceea ce reflecta realitatea. Nu-l mai suni, ii raspunzi la apeluri sec si rece. Sa inteleaga ca te-a ranit. Pe gura ii poti spune ca nu meriti asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...