Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colindam, colindam pe Ghetar!


Recommended Posts

Mie personal mi-a placut Sienna mai mult decat Florenta! Si Pisa e frumoasa, pe linga de s-a amintit. Apoi Cinque Terre e de vis! Vatikan, San Marino (desi asta nu apartine de Itala)! 

Litoralul e frumos in Italia! Mirabilandia, un parc imens pe apa!

 

 

Mianna, daca ajungi in zona Sevilla poate o iei si spre Gibraltar, daca ai timp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Kari,

 

ce tratament contra paradontozei?

 

io am umblat pe la mai multi.  avem trecut de 9 :( pana am gasit unul sa imi opreasca sangerarile.

mi-a facut tratament 2 zile, cu scutire medicala pt servici, platit de asigurare si apoi am facut contra cost tratamant cu laser pt distrugerea bacteriilor pana la radacina.

concomitent am luat antibiotic. nu am inteles de ce nu mi-au luat mai devreme analiza pt bateriile astea.

Gingia arata mai bine acu, dar nu e revenit in totalitate. si din pacate nu o sa revina

pe langa periajul pe care il aplic io acasa, merg de doua ori pe an pt caratatul profesional Casa mea deconteaza doar 1 curatat. Am gesetzlich si inca o privat zusatzversicherung tratamanetul dintzilor nu mi-l preia...de fapt nici nu stiu ce preia aia ca banii mi-i ia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai foarte probabil Gibraltarul va face parte din traseu. o sa merg cu o excursie organizata prin agentie, fiindca n-am timpul si energia necesare sa-mi planific o deplasare pe cont propriu (si nici curajul sa conduc prin tari straine [:)] ). de multi ani imi doresc sa vad aceste 3 orase pe care le-am mentionat - de pe vremea cand nici nu figurau in ofertele agentiilor noastre; acum le au.

 

am avut o tentativa sa fac excursia asta in mai, dar brusc mi s-a oferit ocazia sa merg la Chicago in cadrul unui proiect; asa ca am amanat-o pe toamna, si in toamna nu m-am mai dus in niciun concediu, din motive de prea mult folk in Bucuresti [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cine a fost la circ de soleil?

 

se merita sa mergi la Circul asta?

 

mda..io sunt contra circului..am vazut in afiz ca vin la mine in sat..mai la toamna asa..

 

tot acu am vazut ca sunt scoase la vanzare bilete pt martie 2016 la Scorpions [alcool] 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cine a fost la circ de soleil?

 

se merita sa mergi la Circul asta?

 

mda..io sunt contra circului..am vazut in afiz ca vin la mine in sat..mai la toamna asa..

 

tot acu am vazut ca sunt scoase la vanzare bilete pt martie 2016 la Scorpions [alcool] 

Nu e circ, e arta.

Nu stiu cu ce spectacol vin, eu am fost la unul acum citiva ani, Allegria, a fost extraordinar. 

S.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata...vacante....yami...eu astept sa faca eva 7 ani si vreau sa merg cu ea intr o excursie in europa....se organizeaza prin agentii...doua saptamani...toate tarile....ma rog aproape....

 

 

Maine anul se innoieste si noi nu ne am organizat....ca la nebuni....trece si asta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E get...n a mai nins dar e ger.innca o zi de stat in casa....brrrr...nici nu risc sa merg la bazin....vom merge din 10ianuarie....organizat...sotul si un prieten separat eu si eva separat...ei i am luat instructor personal va face doar cu ea de trei ori pe saptamana.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi

Am un bebe cu gusturi muzicale :)). Azi-noapte a atins apogeul tinutului treaz, abia la 4 dimineata a adormit, si am incercat absolut orice.

Am descoperit ca aspiratorul il linistea asa ca ii puneam pe youtube zgomote de aspirator, a tinut minunea vreo 2 seri, am trecut apoi la muzica de relaxare, motzart a avut ceva succes, dar dupa juma de ora deja imi urla si pe muzica , clasica. Asa ca satula de aspiratoare si muzica , clasica am zis ca daca tot pierd noptile si el tot face nazuri, mai bine sa pun ceva pentru mine, si am bagat Cat Stevens. La a doua melodie deja dormea dus pruncul meu. Ori isi terminase programul artistic si a fost pura intamplare, ori chiar i-a placut. Oricum, testam din nou la noapte sa vedem!

Si evident, acum bestia mica doarme ingereste, isi conserva energia pentru la noapte!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...