Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colindam, colindam pe Ghetar!


Recommended Posts

Eu am reusit sa ma cert cu barbatul. Rau ...am si plans, imi vine sa imi iau campii sau sa-mi tai venele. Evident ca nu mi-a dat dreptate si eu sunt de vina pentru tot iar acolo unde sunt situatii create de el, eu sunt de vina ca pun presiune si nu stiu sa tac cand trebuie. El nu trebuie sa faca nimic, doar sa traiasca cum ii vine si ceilalți sa ii respecte stările.

 

Mama ei de viață, cel mai bine e sa trăiești singur, sa faci ce vrei, când vrei si sa nu te afecteze decat deciziile tale.

 

Ma duc la ski ...

Buflea imi pare rau, acum la suparare crezi ca e bine si singur, dar yo imi aduc aminte cand eram singura mai cu ce invidie ma uitam la cupluri si ce tanjeam sa fiu si eu intr-o relatie mai lunga nus cum se facea ca nu mergea nimic [:)] toate incercarile mele de a fi intr-o relatie se evaporau...

 

sti eu cred ca din cauza cum spuneai ca el pedepseste mai rar atunci si nevoia de a fi mai sever, deci nu e cu intentie rea si cum instinctul tau matern are nevoie sa apere ..de aici si nentelegerile, de fapt fara tv si tableta nu e asa de grav pt o zi dar inteleg cum si implorarile copiilor sant insistente atunci e greu sa fi tare si in aceasi tabara cu sotul,

 eu va doresc un an nou cu multa iubire si intelegere, santeti o familie frumoasa si nu lasa mici nentelegeri sa-ti tulbure sufletul [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello la toata lumea,

 

Eu nu am mai fost de ceva vreme pe aici. Numai ce facusem cunostinta cu ghetarul vostru vesel si va stiam si eu mai bine si-am disparut! Cred ca nici nu ma mai tineti minte [:)]

Am avut mult de lucru, cu treburi pe langa casa si nu am avut timp de forum.

Imi pare tare rau, dar nu pot tine ritmul cu voi. Voi mai intra din cand in cand sa vad ce mai faceti.

 

Voiam sa va urez un sincer "La Multi Ani" pentru 2015! Sa aveti parte de sanatate, intelegere, bucurii si realizari nenumarate !!!  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

 

Carolyne

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata...si o cafea....care ati plecat s afaceti rev pe altemeleaguri sa va fie de bine...care-l faceti acasa la fel....

 

Mi-a trebuit lopatat....sunt nchilozata de spate....de ceafa si de maini...bey ma dor si-s teapana....

 

mada, faci o baie fierbinte, un masaj cu un unguent antiinflamator si iei un mydocalm. pana diseara ar trebui sa te simti mai bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si colac peste pupaza am stat pe gerul asta cu fata afara.....doua zile,in viscol,ea blindata(costum de ski,caciula gen cagula plus caciula obisnuita,ghete termoizolante....ma-sa in blugi ....ma rog sieu cat de cat imbrcata,dar pe viscol eu cu capul gol si fara fular....ma ustura si gatul ....mama lui......

 

Midocalm va sa zica.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!!!!fara buna ca nu e buna,n-am cafeaua si-s zborsita,n-avem gaze,presiune ioc,centrala pe avarie si ursu pleaca pana-n Pipera ca are o ametita de clienta care nu e in stare sa priceapa niste lucruri elementare.

 

Asadar 2014 du-te tare,2015 adune tuturor ,mai ales pinguinilor,intelegere,iubire,belsug si sanatate!!!!

Un An Nou mai bun plin cu tot ce va doriti voi dragii mei,asta va doresc!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

La noi a nins toata noaptea, stratul de zapada tot creste. Spuneau aseara la stiri ca, in cantonul Zurich, e cea mai mare ninsoare din luna decembrie, asta de cand se fac masuratori. Si ca in unele regiuni de la munte nu a nins ca la noi. Ieri a deraiat un tramvai si s-a oprit intr-un supermarket.

Cei care se ocupa de curatenie etc la noi au dat zapada de pe alei, inclusiv in curti, pana la usa..dragut din partea lor...cred ca era 6, ca am auzit cum dau la lopata..

 

Motanul a avut program de mieunat azi-noapte, asa ca am dormit din 2 in 3 (ii deschideam usa, dadea o tura, pleca..inchideam usa; dupa o perioada iar se mieuna...de vreo cateva ori s-a repetat...vroia afara, dar nu il mai las noaptea sa plece). La pranz trag un pui de somn, ca sa fiu fresh diseara :-) musafirii vin la 9, asa ca am timp..

 

Pe la miezul noptii a tipat si vecina la fiica-sa, prietena Marciei..cand tipa, ma sperie...

 

o zi buna si spor la pregatiri !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada, sanatate multa!

 

Kari, ce poveste cu dentistii. Eu am o dentista romanca, dar nu am avut nevoie pana acum de ea. Am fost insa cu mama la ea.

Din pacate, aici platesti pt dentist. Exista si asigurare, dar costa 100 fr/luna si iti acopera doar o parte din costuri. Daca voi avea nevoie, merg in tara. Aici sa scoti un nerv costa 500 fr, o plomba vreo 700.

 

Am fost si cu Marcia pt aparat, incepem in martie si procesul dureaza 3-4 ani. In partea stanga sus are 2 dinti incrucisati; aia vor iesi spre cerul gurii sau prin gingie spre buza. Totul ne va costa in jur de 9mii. E ok, pt ca suma asta se imparte pe 3-4 ani. Nu stiu cu cine seamana, ca noi nu am avut astfel de probleme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...