Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colindam, colindam pe Ghetar!


Recommended Posts

La multi ani, Turbo!

Kari big hug!

Rufus, Tora ce au zis medicii?

 

... ma cam infricoseaza povestirile voastre despre adolescenti.

Ma intreb daca nemultumirile lor nu vin din faptul ca li s-a oferit tot timpul ce au avut nevoie. Daca nu cumva ar tb lasati din cand in cand sa se dea cu capul de greutati, sa-si dezvolte capacitatea de intelegere a eforturilor de a te pune in situatia de a FACE ceva si chiar de a face.

 

Am luat vacanta, bucurie mare. Suntem in asteptarea Mosului.

 

Pe de alta parte, eu sunt in calatorii :)

541581_631524150291173_41786582017989769

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata.....imi beau cafeaua si incerc sa vad in ce directie s-o iau...Se pare ca mi-am pierdut antrenamentul,nu mai rezist decat 20-25 de ore nedormite,dupa aia poc.

 

V-am zis ca am fost la o petrecere joi seara...acolo racoare,noi m transpirat dansand...aer rece,iar cald....combinata cu fum de tigara...nu foarte mult si virusii evei.....am o laringo faringita de toata frumusetea...

Cah...si eu n-am voie.....

 

Si dupa ce am transpirat bine,am plecat afara,apoi cu masinile la un bar cu  biliard si altee...unde am mai stat vreo trei ore....doua crasme am inchis...eu si o amica de-a mea....si doi fosti colegi......neveste disperate..... [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] dupa aia [:-)))] i-am lasat acasa si am plecat si eu........n-am putut dormi imediat...eva mai vomase odata,am lasat-o cu mama....mama a zis ca a tusit prea tare.

Apoi m-a enervat barbatu-meu [:-)))] care nu vroia sa mai vina acasa..... [:-)))] i-am adresat cateva recomandari prin telefon si a venit imediat....avea ceva de rezolvat la 9 dimineata. dar el batman batman.

Eu a trebuit sa ma trezesc dimineata ca avea niste lucrari......si uite-asa....acum parc-s calcata de tren....batranetile maica.... [fri]

 

mai vin io.....goana dupa cadou nu s-a inchiat.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Ne pregatim de opera :-) e speciala pt copii...sa vedem daca ii place copilei..

 

Multumesc pt urarile de sanatate...sper sa se faca bine repede...stam acasa astea 2 saptamani, asa ca avem grija de el...

 

Marcia a facut la lucru manual, cadou pt parinti de Craciun, un ingeras...e ft frumos...sta pe masa, alaturi de aranjamentele mele cu lumanari...

 

La noi e inorat, dar vrea sa iasa soarele..parca vine primavara..ieri a fost soare si 13°..pe seara a inceput sa ploua marunt, dar era tot cald...

 

O zi frumoasa va doresc !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cadourile sunt luate de mult; nu-mi place sa stau pe ultima suta de metri; plus ca aici poti ramane fara (ma refer la jucarii), daca te trezesti prea tarziu..

 

Pe 24 e ziua socrelei si a prietenului nostru cel mai bun...avem deci de sarbatorit :-))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca sunt furioasa si inca vreau sa fiu furioasa. Nu mi-a trecut. O fi adolescenta asta ca un cos da' fir-ar el al naibii de cos infig un ac in el si in 24 de ore l-am dat gata!

 

Uite care-i chestia. Ma straduiesc, fac diverse lucruri toate bune, numai eu stiu cum ma fofilez sa tin balanta dreapta si na, vreau sa mi se multumeasca. Sa fiu adullata, sa mi se spuna cat de grozava sunt! Nu sa fiu uitata-ntru-un colt: ah, e, mama! las' ca face mama! las' ca-i trece! 

Nu mai vreau sa vad mutre. Nu-i place ceva sa taca si sa-nghita.

ai dreptate si ai dreptul sa fii furioasa! fii furioasa ca ajuta, si de o parte si de cealalta. ai dreptul sa soliciti recunostinta pentru ceea ce faci!

 

 

in alta ordine de idei ioana nu i bine: aseara avea diaree cu singe.

azi au trimis o la un control ginecologic, deoarece de ieri dimineata are si o singerare (singe clar) vaginala...

le este teama de vreo ruptura pe undeva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...