Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 179


Recommended Posts

ManuYv, eu am o prietena care a reusit la FIV 2 in Debrecen cu dr. Lesko, iar o colega a reusit din prima incercare sa aiba o pereche de gemeni (baietel si fetita) la dr. Bodnar. O alta colega in schimb, a esuat de trei ori cu dr. Bodnar.

Cred ca pana la urma conteaza si "materialul clientului", nu doar clinica.

Nu fi descurajata, daca ai reusit natural candva, de ce nu ai reusi si acum cu putin ajutor? Succes!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 745
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mi-ar placea si mie sa pot citi mai mult pe aceasta pagina, dar nu prea e activitate, desi de fiecare data cand am fost la consultatii la Debretin, e plin de romance pe acolo.

Eu ma pregatesc pentru FIV 2, in octombrie intentionez sa merg la Debretin la consultatia preliminara, daca totul va fi bine.

Tu cu ce medic faci FIV, Piscotel? Si cand vei merge?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mesajele mele apar cu ceva intarziere, fiind noua pe forum :)

Voiam sa va intreb daca este normal sa fac FIV fara histeroscopie...? In afara de ecografie nu am facut nimic altceva, nici in Romania, nici in Ungaria. Am fost avertizata ca va urma o alta procedura doar daca ii pare ceva suspect la nivelul uterului. Dar se pare ca totul a fost ok. Dar nu ma pot abtine sa nu ma intreb daca e normal :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mesajele mele apar cu ceva intarziere, fiind noua pe forum :)

Voiam sa va intreb daca este normal sa fac FIV fara histeroscopie...? In afara de ecografie nu am facut nimic altceva, nici in Romania, nici in Ungaria. Am fost avertizata ca va urma o alta procedura doar daca ii pare ceva suspect la nivelul uterului. Dar se pare ca totul a fost ok. Dar nu ma pot abtine sa nu ma intreb daca e normal :)

 

 

Da Piscotel, eu am facut 2 ET-uri fara histero, tot la fel s-a luat dupa eco si hsg - eu am fost si la consult inainte si s-a uitat el acolo. Pt FIV-ul din Ro, pt ca am facut prin subprogram, mi s-a cerut histero si am facut, si intr-adevar aveam uterul curat.

  Dupa cele 2 nereusite (en fine, la primul ET am avut implantare, dar a fost biochimica), am mai facut in plus doar trombofiliile.

  Mult sucees.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...