Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 179


Recommended Posts

  • Răspunsuri 745
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ana, multumesc. O sa ma uit. Eu am si ecografii ale sanilor, am niste chisturi pe care le tot monitorizez. Dar PK nu mi-a cerut eco, nu imi amintesc sa o fi avut la mine la prima consultatie. Presupun ca e o idee buna sa ceara, excludem macar alte nebunii....

Am o stare foarte proasta, ma doare capul cumplit si imi vine sa vars. Durerea nu cedeaza nici la Nurofen. Iar vestile de la "babute" m-au intors si mai tare pe dos. Imi pare atat de rau pentru cele doua fete....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, Corinka sunt si eu in aceeasi barca cu voi din pacate :( si la mine a reusit primul fiv insa am fost nevoita sa renunt acum la inceput de octombrie, avand 12-13 sapt... mai incerc undeva prin februarie zicea PK ca ar fii ideal sa astept 3-4 luni pt recuperare...sunt convinsa ca am sa reusesc pana la urma dar parca nu mai am rabdare!

   Corinka felicitari pt cei 4 embrionasi...sa dea Dumnezeu sa fie puternici pana la capat! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana la dublu test a iesit ca nu e ok...la 12 sapt au zis ca are sindromul Down plus alte malformatii genetice si a trebuit sa intrerup sarcina...mai am 2 embrioni congelati si am de gand sa ma duc dupa ei....abia astept....sper sa reusim si daca tot o sa fii si tu prin ianuarie februarie poate ne intersectam [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...