Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 179


Recommended Posts

  • Răspunsuri 745
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

aha...pai atunci da, e pe aproape, deoarece eu FET fac si cred ca va fii pe natural...CM o sa vina undeva prin 29 ianuarie max 1 feb...si avand pinguini de 4 respectiv 5 zile ma vad undeva prin 17-19 feb la transfer....la mine socoteala e simpla pt ca organismul meu e destul de punctual...abia astept! [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Ana89!am vazut ca ti-ai facut programare la Zadori sper sa fie bine. Doctorul meu mi-a recomandat sa mai incercam inca o data laparoscopia(de data asta doar trompa dreapta e infundata) ,ma incurajat ca o sa raman natural si ca nu e cazul sa o/le scot. Vreau sa cred ca va fii cu succes ,abia ast sa treaca timpul .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jonhsnow, da as fi vrut inainte de sarbatori, dar nu s-a putut mai repede. E bine si asa, oricum menstra ar trebui sa vina pe 15-16 ianuarie asa ca tot voi putea incepe ac-urile in ianuarie sper sa fie totul ok.

Ma bucur ca ai primit vesti bune, e super ca vei avea sanse sa reușești natural. Doamne ajuta! Te mai asteptam cu vesti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...