Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 9 ) Sarbatori fericite !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dragutelor... nu v am mai citit de mult.imi era dor de voi.

iuli bine ai revenit. Pupici la mihaita cel frumos.

 

ioana sanatate! Cum esti? Sper ca mai bine !

 

Gabi ai 3minuni , mi e asa de drag de ei in poza aia cu toti 3.ma gandesc ca nu ti e usor, dar putere ca o sa treaca repede ;).

 

Fleur sanatate! Si sper ca au trecut necazurile. Te pup

 

 

 

va pup pe toate !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rocsy mai oleaca si pleci ! Succes!!!!!!!!! Ce frumoasa e poza de la avatar ;).

Ce fain ruj, rimel, rochite, rozzzzzz vreau si eu :)))))))

 

Denis are o gramada de perle... dar nu ma deranjeaza, sigur o sa dispara cu timpul.

Ieri am fost la un loc de joaca si s a dus la wc fara mine sa faca kk.nu stiu cum de I a venit ideea sa mearga singur ca acasa nu merge nici gand.si era bec cu senzor si pe el nu l a vazut si s a stins. A plans saracutu de mi s a rupt inima.asa mila mi a fost de el :((((( .a strigat si l a auzit o fata si m a chemat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hola fete! Liniste pe fbk, liniste si pe aici...toata lumea in criza de timp...in ultima vremw simt ca chiar nu-mi mai ajunge deloc :( la serviciu e foc continuu, abia merg pana l toaleta (si doar cand e f urgent :)), pe acasa tot timpul e cate ceva de făcut, putinul timp liber incerc sa i-l aloc lui Chitz mai ales acum ca o avem mai mult cu noi acasă.

 

Ea e super bine, mult mai happy si mai linistita de cand sta mai mult cu noi, vorbeste non stop (fara sa exagerez!), stie cateva cantecele, poezioare, spune povesti, a invatat culorile si numerele in engleza (are niște aplicatii pe tableta plus tot felul de filmulete educative pe YouTube). Ne minuneaza pe zi ce trece cu tot felul de perle, expresii etc. Cu olita nu avem progrese dar nici nu o mai stresez, asteptam caldura ca sa stam fara pampers.

 

Ioana si eu m-am cam dereglat in ultimele luni, dar am pus-o pe seama stresului excesiv si poate a uleiului de peste.

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe unde sa umblu, servici si acasa, hibernam.

Hai sa va spun ce isprava a facut azi Eric. Statea cu taica su in baie cand se barbierea si i a cerut masina de tuns. I a dat o si cateva secunde cat l a lasat i a dat drumul si si a facut o ditamai carare in mijlocul frezei. Asa ca l a tuns zero si acum e cheliuta.

 

In rest, iarna, zapada, plictiseala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...