Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 9 ) Sarbatori fericite !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 2 weeks later...

Ola ola !!!!!! Sunt pe aici si eu ... fara vesti .

am intrat doar sa vad ce mai faceti si sa va pup.

sper sa nu ingropam niciodata subiectul si macar din cand in cand sa ne mai scriem.

noi inca ne mai tzitzilim si ma bucur fleur ca nu suntem singurii ;).

Lorena iti spun si aici felicitari ! Ma bucur ptr tine .sa ai sarcina usoara si bebe sanatos !

Roxi sa iti fie de bine concediul .

rocsy ma gandesc ce greu iti e acolo singura si cu ,casa goala.eu sigur nu as rezista.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ali, chiar ma gandeam la tine ce mai faci, ca sa vezi telepatia...

Noi ne-am autointarcat! De cateva saptamani. Acum a fost sa fie, si nu am avut absolut nici o problema cu sanii (ca prima oara cand am incercat de asta am abandonat, am avut angorjari, dureri. Acum nimic). Bine, il mai apuca dorul si mai trage de cateva ori cateodata...rar...dar nu mai are ce. Si ii reamintesc ca tzitzi nu mai are lapte pt. ca el s-a facut baiat mare...atunci se culca, cu capsorul pe un san si gata apoi, se ia cu altceva.

 

Vesti, cum sa nu ai...avem tot timpul, chiar si lucruri mici.

 

Daca mai scrieti, eu promit sa va raspund de fiecare data (sunt activa la un alt subiect si arunc din cand in cand un ochi si aici).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi!!!!!!!!!! O cafeluta mai bem impreuna???

Fleur felicitari ptr intarcarea lenta !!!ati scapat fff usor si ma bucur ptr voi.

la noi seara e "problema"ca nu stie sa adoarma fara. Peste zi daca nu o primeste nu are nici o problema.eu am inceput sa il dezvat in public si cand suntem prin deplasari.imi pun leucoplast si ii zic ca are buba ca nu vrea tzitzi sa ii dea lapte decat acasa.prima data a tot intrebat ...venea la 5min sa vada daca nu s a facut bine .a doua oara i am aratat o data ca are buba si gata nu a mai cerut. Pana la urma vom proceda asa si in casa si ultima oara la adormire.sper sa nu ne chinuim.

deci tot ultima am ramas :))).de ce mi a fost frica nu am scapat. :). Sau o mai fi ile cu mine ???

Ile undeeeee esti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

Hop si eu. De luni incep un nou job. Speram sa profit de cateva zile de dezmat :))) dar nu mi-a iesit ca a racit bubuloi si l-am tinut acasa. Maine sper sa-l pot duce. As vrea sa fac si eu putin curat, gen sa spal geamuri, perdele, etc. Si poate si niste shopping.

 

Voi ce planuri aveti de paste?

 

Noutati nu prea avem nici noi. Fleur si patrick a invatat pe bici din decembrie, ca i-a adus mos craciun una. Acum merge pe-afara fara probleme, urca pe rampe, coboara, pune frana..se descurca. La fel si cu trotineta (cu 2 roti in fata si 1 in spate) face tot felul de figuri :). Se pare ca la partea sportiva ne mosteneste. Mai rau stam cu latura artistica :))))). Cam antitalent ca noi...

 

Ah si ii e frica de foarfeca.. Nu stiu de ce..nu suporta sa-l tund cu foarfeca, doar cu masina de tuns.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...