Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 9 ) Sarbatori fericite !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pup fetele si va las o cafelutza buunnaa!!! Sunt si eu pe aici, nu v-am uitat. Am o perioada groaznică la serv, imi vine sa-mi dau demisia urgent :( dar pana nu gasesc altceva, nu-mi permit :( am inceput sa caut f activ,am vreo 2 promisiuni ..Sa vdm poate pica ceva. Sotzulache tot jobless e :( cam nashpa situatia, nu ma asteptam sa dureze asa de mult. Sunt cam in pragul depresiei in ultimul timp, s-au adunat prea multe si simt ca nu mai fac fata :( incerc sa ma controlez, dar nu prea imi iese...vine nervoasă de la serv, nu-mi convine nimic, deja mi-a zis sotzulache sapt trecuta ca ma port f urat acasa :((

 

Chitz e bine, trancaneste non stop, canta, exersam cu engleza si spaniola si vad ca ma mosteneste la capitolul limbi straine :) iar avem probleme cu constipatia, s-a chinuit mititica vreo 5 zile pana a facut, a fost cumplit :( am inceput un tratament, avem si trimitere pt un consult, sper sa ajung sapt viitoare sau imediat dupa Paste sa vdm care este problema.

 

Va pup si sper sa mai intru zilele astea :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy, calm si zen mai ales daca esti pe ultima suta de m la servici. Bafta sa gasiti,si tu si sotul, altceva mai bun profesional.

Chitz e o frumoasa si pare in poza mai mare decat 2 ani si 9 luni.

 

Paste fericit celor ce serbeaza duminica asta si pregatiri cu spor celor de saptamana viitoare.

 

Noi am fost la vanatoare de oua la o ferma si ne am intalnit cu iepurasul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna !

 

Fleur : felicitari pentru autointarcarea lui Eric !!!

 

Am si eu liber lunea asta cu ocazia pastelui catolic , celalalt il sarbatoresc muncind  [:D] ; nu am fost destul de inspirata sa imi iau liber din timp, dar nici nu conteaza ca si asa sunt singura si nu fac nimic ! O sa imi iau liber anul viitor ! 

In mai dau o fuga acasa de ziua Sofiei, iar in lulie de ziua Nataliei din nou , dar atunci nu ma mai intorc singura, vin si ei !

 

Ali : am atatea lucruri de facut ca nu prea le simt lipsa, decat in weekend ca atunci am timp sa cuget !

 

Va transmite si Natalia un salut ! 

post-88632-0-65623600-1428234022_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Feteloooooor!!! Nu am mai intrat de luni de zile!!! Mai citesc pe FB, nici acolo nu scriu mai deloc, dar aici nici nu am mai intrat...

 

am citit acum din urma, si rele si bune... Așa e viața...

 

Jeff este un copil minunat, din păcate nu e prea ascultător haha, încăpățânat ca ma-sa :)) se joaca însă foarte frumos, creativ, cu mașini, cu dinozauri, face mâncare in bucătăria de joaca, si se joaca ore in șir de-a familia cu Jane si Jodie (Jodie e mama, câteodată si Jane e mămica si Jeff este câteodată unul dintre copiii familiei, dar cel mai adesea el este câinele hahahahahaaaa)

 

Inca papa tzitzi, de curând a început sa facă si la olița dar nu mereu, suntem încă in training. Vorbește extrem de mult si bine, si complicat. Cred ca va fi ca John, super dotat, i se aseamănă intru totul, mult deasupra vârstei din punct de vedere al capacităților cognitive si verbale. Este si Atletic, merge pe trotineta de la un an, mai nou merge si pe role de copii mici, se cațără, sare. Mor de dragul lui... 

 

Toti ceilalți sunt bine, i-am scos de la la școala si am revenit la homeschool si suntem toți multumiți. Ma bate gândul sa iau o pauza de China pentru un an si sa merg cu copiii in România. Dar încă ne gândim, socotim, facem planuri... Vom decide in curând...

 

Eu îmi doresc bebe 5, dar soțul încă nu e de acord, in plus trebuie sa mai slăbesc vreo 20 de kg pana sa pot rămâne gravida din nou. Dar m-a topesc când văd vreun bebe nou născut, îmi doresc cu disperare încă unul, si copiii la fel... Vom vedea ce da Dumnezeu...

 

Va pup si m-a bucur ca V-am citit pe cele care nu intrați pe FB. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...