Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 9 ) Sarbatori fericite !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salut fetelor,

 

Ile, ma bucur ca ai revenit. Nu stiu daca ai citit din urma, noi am terminat cu tzitzi acum vreo doua luni, a fost decizia lui, pe care noi insa am aprobat o si incurajat o cu mult entuziasm...

 

Carmen, bafta in continuare la noul job.

 

Eric a inceput cu intrebarile. Mai intai a fost ce faci, acum e de ce. Ii raspunzi si dupa aia o ia de la capat cu de ce. Ne a facut capul calendar si de abia a inceput.

 

Sa aveti o primavara frumoasa in continuare, noi inca o asteptam. La noapte cica va ninge...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur ma bucur ca v-ati facut baieti mari :)

si la noi s-a rarit mult dar zilnic la somn ii musai

 

eu rezolv repede cu intrebarile : o trimit la un frate 

 

carmen, ce job ai acum? Esti mai bine?

 

ali cum stai cu dieta?

 

 

gabi eu nu mai spun nimic ptr ca stiu cum este :(

de fapt nu stiu ptr ca la tine e muuult mai greu 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ile stau bine cu dieta. am inceputo luni de la zero  dupa destrabalarile de paste.de data asta nu ma las pana nu slabesc.

 

fleur si la noi e in top "de ce" . ne termina, dar nu functioneaza treaba cu trimisu la un frate ca la ile. ca al meu cel mare nu are rabdare cu el :).

va pup si va doresc o duminica placuta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hola fete! Ce bine-mi pare ca s-a mai animat treaba pe aici :)

 

Carmen, vreau si eu un job din asta :) sunt in căutări ca aici deja nu mai rezist psihic si nici financiar...mi s-a acrit de promisiuni...iti scriu pe whatsapp  ce ne-a dat noua pt constipatie. Momentan inca ne chinuim, eram pe drumul cel bun, dar am fost la un dr chirurg si ne-a dat alte chestii si iar am ajuns de unde plecasem :( tot asa cu plansete, dureri, scaun la 3-4 zile, transpiratii etc. Nu inteleg de ce s-a schimbat asa dintr-o data tranzitul pt ca nu avem nimic nou in alimentatie, nu a avut loc nici o schimbare, si totusi am ajuns de la 2-3 pe zi la 1 la 3-4 zile :((

 

Sunt happy totusi ca de saptamana asta facem la olitza :) ori de frica doctoritei, ori de rusine ca i-au zis tt fetele la Gr Alex ca e fata mare si are pamp...ideea e ca luni am fost la spital si de marti face la olitza :) mai punem pamp doar afara si la somn noaptea, in rest cere sau se dezbracă singura si se pune direct :)

 

Ne pregătim si noi de înscrierea la gradi, am strâns actele si sapt viitoare cred ca depunem dosarul, vedem cand se da drumul. Vom începe la toamna.

 

In rest, cântăm orice prindem, dansăm, modelăm plastelina la greu, acumulează tot mai multe cuvinte in engleza si spaniola, cunoaste aproape toti cântăreții, cum incepe o melodie pe MTV spune imediat cine canta :) avem 18 kg si cred ca peste 100 cm pt ca deja luăm hainutze 110, trebuie sa o măsor.

 

Va pup si va doresc duminica placuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow Roxy, ce fata mare e Anto! Eric are 17-17.5kg si vreo 98cm.

Bravo pt olitza si sa rezolvati cu constipatia, trebuie sa fie tare neplacut, mititica.

 

Fetelor, cine e din Iasi? Honeys, parca tu. Mai era Michelle si Dannette (cred ca i am pocit numele...) dar ele nu cred ca mai intra aici, demult.

Noi venim in Iasi de pe 23 iunie si mi ar fi placut sa ma intalnesc cu mamici si piersicute... In Bucuresti nu cred ca ajungem decat la intoarcere, plecam din Bucuresti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

 

va doresc o saptamana usoara

 

fleur, mi-ar fi placut sa ne vedem cand veniti :) cat stati?

 

roxy, bravo ptr pampers 

 

la un nutritionist ati fost? Poate tot din alimentatie va reglati 

 

Noi suntem la cetegoria silfide sa inteleg cu 92 cm si 14,5 kg . Desi mie tot dolofana mi se pare :))

 

Bambina merge deja la gradi, trebuie sa o reinscriu

 

va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...