Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 9 ) Sarbatori fericite !


Recommended Posts

Buna fetele! Noi suntem ok, ne pregătim de vacanta :) in noaptea asta plecam spre Costa del Sol :)) sambata seara am fost la concert la Andre Rieu, a fost fabulos, fascinant...n-am cuvinte...una dintre cele mai frumoase experiente.

 

Va pup si sper sa intru zilele astea mai des :* 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dragelor,

 

Ai mei baieti au inceput cearta pe jucarii ... si nu le am dublu pe toate ca n-am stiu ca voie avea..aproape gemeni:)

 

In rest, Petru a facut o urticarie la tara, de la aer cred eu, ii trece cand venim in Bucurestiul asta toxic...

 

LMA piersicutelor, nu-mi vine sa cred ca-s asa de mari.

 

Va pup pe toate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fleur nici nu stiu ce sa va mai scriu de ei ... :)))

sunt 2nazdravani energici la care trebuie sa le fac tot timpul program ca altfel se urca pe pereti...

denis inca mai intreaba zilnic de tzitzi de cateva ori bune.de obicei cand e suparat sau obosit. si se enerveaza cand ii spun ca e tot bolnava : "offff ,dar cand se face bine? ;) . incerc sa ii spun sa ii dea pace ca si daca se face bine el e deja baiat mare si nu ar mai trebuii sa o pape. 

somnul e mult mai relaxat. se trezeste o data la pipi.

abia asteptam si noi ziua lui.II plac tare mult petrecerile...mai ales torturile

va pup pe toate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata !

 

Roxana : vacanta placuta !

Ali : e simpatic Denis cu intrebarile lui, cat timp aveti fara tziti ? Mai mult de o luna ? Inca ii duce dorul  [:)] !

Fleur : organizati vreo petrecere de ziua lui Eric ? Ce copii mari avem, inca nu imi vine sa cred ca au 3 ani !!! 

Honey : sa iti spun un secret  [:D] ; cand copiii au varste apropiate cred ca este de-a dreptul imposibil sa nu se certe pe jucarii. Diferenta de varsta intre gazele mele este de 2 ani si 1 luna, dar pentru asta cumpar absolut tot in dublu exemplar, inclusiv hainele ..... ca daca nu avem scandal. Singurul lucra care difera este culoarea  [:D]  ! Problema e atunci cand primesc jucarii de la rude, prieteni etc. care aleg jucarii diferite si eu sunt nevoita sa fac pe jandarmul in prima zi, dupa aceea fac schimb, dar in prima zi sub nici o forma nu si-ar imprumuta jucaria . Tragedia apare cand una dintre ele ii place mai mult jucaria celeilalte ....

 

Pentru Sofilica mea a sosit si vacanta, a terminat si cu serbarea .... mi-a fost asa mila de ea, o durea gatul la serbare, dar pentru asta nu s-a lasat mai prejos decat ceilalti ! Natalia a fost si ea la serbare, de data asta nu a vrut sa mai fie si ea vedeta si a privit spectacolul de langa tatal ei  [:D]  ! Niciodata nu mi-au placut serbarile, au asa un aer comunist ! As fi preferat de o suta de ori sa aiba doar o petrecere, un carnaval , orice altceva , decat sa fie obligati sa cante, danseze si sa spuna poezii ! Sper ca in Belgia sa fie altceva !

 

Va pup ! Va doresc un sfarsit de saptamana minunat !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

ce mai faceti?

 

la multi ani piersicutelor noastre, sa fie sanatoase !

la multi ani Eric!

 

Se pare ca noi am ramas ultimele cu titi, nu pot sa scap deloc , desi o intreb. A venit buni la noi si s-a dus sa doarma cu ea, nici vorba sa ma bage in seama

 

Fleur vacanta placuta in Ro!

 

eu si baietii suntem bolnavi, bronsite si puroi in gat, antibiotic toti , of, imi vine sa ma urc pe pereti de durere de gat, in fine, astept sa treaca ...

 

noi am avut serbarea, si- a spus rolul de narcisa, a avut costum facut de mine, a fost foarte frumos la serbare!

 

de ziua ei vrea tort roz, trotineta roz, carucior de papusi roz si bicicleta pe 2 roti roz, of course!

orientata d-ra :))

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...