Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 9 ) Sarbatori fericite !


Recommended Posts

Multumesc fetelor! Silvi este bine, creste frumos, e un vorbaret, o copiaza pe Ana in tot si toate.

Nu am reusit sa renuntam inca la pampers, dar nici nu insist fiindca refuza inca.

Cu greutatea suntem la categoria slim, in jur de 11,400 dar destul de inalt. Merge la inot si ii place tare mult. Dupa ce l-am dus a racit destul de rar si in forme foarte usoare.

Nu l-am dus inca la gradi, din toamna  doar.

Eu destul de obosita, e frumos cu doi copii dar si foarte obositor. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vai Roxy cat e de scumpa Antonica si ce par mare si frumos are. E o dulceata. Ce nisto ca voua inca va mai vin body uri.

 

Maria, da, patrick merge la gradi de la sf lui mai. Iar intrarea in colectivitate a venit cu toate racelile astea... El a avut polipii mai maricei de cand s-a nascut. Avea tendinta sa respire pe gura. Odata cu racelile s-a marit atat de mult incat respira numai pe gura, noaptea sforaie, si efectiv il deranjeaza. Se trezeste plangand, zice ca are muci, dar de fapt nu are...e chinuitor. Inteleg ca dupa ce ii scoatem nu o sa mai raceasca. Cel putin nu forme grave...

 

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy, pup dulceatza creatza!

(Vedeti ca am avut idee buna cu pozele? Ne mai delectam si noi cele lipsite inca de FB)

 

Eric e ok la gradinita, merge de la 8 luni...deja e veteran... De la toamna va trece la grupa mijlocie. Dar si el colecteaza cam orice virus de acolo. De abia isi revenise din raceala nasoala de la incepitul lui dec., l am dus cateva zile inainte de sarbatori si iar s a umplut de muci.. De data asta i a trecut numai cu Tylenol si sirop de tuse... Dar a si tusit pana vomita. Si la noi probl. Pare a fi cu polipii, o sa incerc sa l investigheze si orl.

Anul asta nu l am vaccinat antigripal, sper ca a facut deja gripa, dupa simptomele avute.

La noi temperaturile oscileaza f mult iarna asta, azi + 5, maine - 15, de genul asta. Si asta favorizeaza virusii si bacteriile, cred.

In seara asta avem avertizare meteo de furtuna hivernala, intre 10 si... Nu se stie cati cm de A

Zapada. Maine vor fi + 6 si va ploua, luni - 10, va dati seama ce ghetzaraie se va face. Cam asta i vremea aici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...