Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 9 ) Sarbatori fericite !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 244
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor!

Carmen mă bucur ca Patrick e bine si începe să îşi revina.Unde l-ai operat? La ce medic?

Fleur si Silviu scoate o groaza de perle, de ex.într-o zi striga Sna la el, la care ii zice "mai bine ai tipa la bebe al tău si nu la mine"

 

Ai mei au scăpat de răceala însă am luat-o eu asa de urat încât de 10 zile stau in spital cu pneumonie.Sper sa scap la sf asta de săptămâna ca mi s-a urat aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yeey s-au nascut buburezele! Sa fie sanatoase si ele si mami, sa creasca mari si frumoase, iar mami sa aiba mult laptic sa le hraneasca.

 

Maria sanatate multa, oauu 10 zile. Cum ai reusit performanta asta?!

Patrick e bine acum. A mers la gradi de sapt asta. Evident ca dupa 3 zile a facut muci si ma apucase depresia si panica, dar se pare ca deja e spre mai bine. Adica nu mai stau blocati in spatele nasului. Dupa ce sufla, se curata si respira bine. Asta ca avantaj al operatiei.

 

L-am operat la Regina Maria, la dna dr Vlad Violeta, care l-a tot tinut sub observatie in ultimele 4-5 luni, i-a urmarit otitele si urechile. Este super profi, am mare incredere in ea si pana acum a fost extraordinara. (Si disponibila la orice ora, orice zi..)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata dragelor,

 

long time no see! [flo2]

 

Noi suntem bine, bambina e in exil la bunici 2 saptamani.

 

si ea scoate perle : maiii nesimtitule si simt ca ma apuca nervii, spuse in context of course.Cred ca ghiciti de la cine le-a auzit [:I]

 

Si cand nu ii place de cineva ii zice : esti urat, plangi! asta de la cei mari

 

Gabi are doua fete minunate, sanatoase, asta cred ca e cel mai important!

 

Carmen eu cred ca anul asta o sa fie cu mult mai putine raceli!

 

Cora ati inceput bazinul?

 

La noi temperaturile sunt in jur de 2-3 grade, deci e bine.dar orasul este sub un stras gros de noroi si mizerie, strazile sunt pline de r.......... de caine ( ma scuzat), ma apuca depresia [zirea]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

 

Sa aiba parte de o viata minunata si sanatoasa bombonicile Gabrielei, ma bucur ca sunt bine toate 3 .

  

Eu am fost plecata in Belgia o saptamana, am semnat contractul, acum caut casa , decolez la sfarsitul lui februarie, in 2 martie incep consultatiile. 

 

Fetele mele nu prea injura, mai scapa cate un prost sau alt cuvant luat de prin desene animate .... dar ..... fara alte injurii, si nu ca nu le-ar auzi . Momentan sunt ok. 

Ce copii mari avem , cateodata nu imi vine sa cred ca una va implini 5 ani si cealalta 3. Deja avem obiceiuri de domnisoara, inclusiv mandra cea mare, fan spiderman in decadere .... vor parfumuri, rujuri, rimeluri si farduri .... duminica nu au vrut sa plece din casa nerujate si fara rimel [bang] ! HIHIHI , pe mine ma umfla rasul , daca continua asa ma va lovi plansul ! Simpatice

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

felicitari Rocsy, esti atat de aproape! Cred ca 2 ani te pregatesti!Bravo

 

Asa cu ale tale, fara ruj si rimel la 5 ani, wow, sa stiu ce ma asteapta [pk]

Deja a mea vrea totul roz si frumos, orice este roz in casa este al ei, se imbraca numai in rochite in casa, ciorapei.Hehe, cu baietii si acum decid eu cu ce se imbraca , nu le pasa.cel mare parca a inceput sa vrea una sau alta dar nimic major

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...