Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: Iata Anul Nou, s-a apropiat!


Recommended Posts

La Multi Ani!   2015 [artif] [artif] [artif] [artif] [artif] [artif]

                               2015

 

Dragi pinguini, va doresc un an nou frumos cu multe impliniri, multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi, ma bucur ca sant si eu un pinguin aici alaturi de voi pe ghetar si mai ales ca m-ati acceptat printre voi, o mare imbratisare si pupici [pup] si la cat mai multe aventuri aici pe ghetar [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 615
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani pinguini!

Sa aveti un an bun, sa fiti sanatosi, sa castigati bine si sa va bucurati de viata, de placerile de zi cu zi, de soare, de ploaie, de tot ce vine :)

 

Noi petrecem revelionul cum ne place, cu un marathon Star Wars :) cu prosecco si tort facut de mine :)

Sa fiti iubiti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata in 2015 :-)

 

Ne uitam la Concertul de anul nou al Filarmonicii din Viena; e traditie pe 1 ianuarie, inca de cand eram in tara.

 

Am petrecut frumos, am mancat, am dansat, am cantat si la 3 ne-am culcat. A fost frig azi-noapte, asa ca nu am stat prea mult afara la 12.

Am vazut la TV un spectacol superb de artificii din Zurich, a durat 15 min, au fost trase de pe 3 vapoare de pe lac...200mii de oameni erau adunati sa le vada...curajosi..pt ca e atat de aglomerat, incat nu prea vezi nimic...

 

Dupa ce se termina concertul, trebuie sa fac curat si sa bag a doua masina de spalat vase :-) e ft buna asa o masina mai ales cand ai musafiri...eu insa nu am folosit-o 2 ani dupa ce ne-am mutat aici...de-atunci insa, e folosita zilnic :-)

 

O zi frumoasa va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...