Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: Iata Anul Nou, s-a apropiat!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 615
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

post-130716-0-54491500-1420112697_thumb.jpg

 

 

si noi ne uitam la concertul de anul nou din Viena. cu sonorul dat aproape la maxim, ca sa acopere manelele de deasupra [:)]  azi dimineata la 7 am adormit cu dopuri in urechi, fiindca la vecinii mei revelionul era inca in toi.

 

Un An Nou asa cum vi-l doriti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata in 2015 :-)

 

Ne uitam la Concertul de anul nou al Filarmonicii din Viena; e traditie pe 1 ianuarie, inca de cand eram in tara.

 

O zi frumoasa va doresc !

La multi ani!!!

 

Si noi la fel! De cand ma stiu ne uitam, cu părinții. Acum copiii nu se uita cu noi :(. Nu le place.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi.

Nu's fan concertul de la viena, dar ne uitam la el in fiecare an :)). Barbatul era cel innebunit sa il vada, iar anul asta vad ca daria ne-a facut program de muzica , clasuca la toti, nu stiu daca chiar ii place sau e ceva ce facea cu tati in fiecare an si acum daca nu e tati macar la concert sa se uite! Lizi in schimb abia asteapta sa se termine, urla ca e plictisitor! Si singurul care si-l dorea, tati, nu-l poate vedea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! 

 

 

dimineata cand am ajuns la servici am inceput sa cant sorcova. dupa socul initial, ca nu ma intelegea nimeni si lalaiala mea era pusa pe seama beuturii de azinoapte, am primit 20 de euro. [fri]  la anul promit ca ma instruiesc din timp si poate ma duc si la primar.  [il]

 

 

ieri.... dupa un maraton nebunesc in casa, spalat rufe, pregatit mancare, supravegheat barbatul care era cu dureri de hernie in pat si se vaicarea mai ceva ca o baba.... telefoane pe toate continentele, skype cu babaci, am cazut lata la 23. eram terminata, asa ca m-am echipat in pijamele si m-am bagat in pat. barbatul s-a cam ofuscat, insa si-a tinut limba in gura si na spus nimik. 

deci eu am trecut in noul an dormind si barbatul  a baut singur sampanie. dimineata s-a trezit un gentelmen si ma dus la servici. [:)] 

 

anul ce-a trecut a fost unul bun si frumos ptr noi, ca familie si individual ptr fiecare din noi. constat ca pe zi ce trece copii devin din ce in ce mai independenti de noi, asa ca trebuie sa ne reorientam prioritatile. saptamana viitoare plecam cateva zile in Cehia ptr aniversarea casatoriei.  [il]  trebuie sa ii fac si eu un cadou (vacanta e cadoul lui)  si nu am nici o idee. defapt am, dar impracticabile.  [fri]

 

ptr anul ce-a venit nu imi doresc nimik special, nu am facut inca planuri. sanatate e tot ce imi doresc, sa ramana asa cum este acuma cel putin, daca nu chiar sa se imunatateasca. si poate mai pierd 4 sau 5 kilograme.  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...