Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

musai in Grecia, cu avionul


Recommended Posts

Vara aceasta v-ati dat seama deja, trebuie sa mergem in vacanta la mare in Grecia, neaparat cu avionul, pentru va asa le-am promis copiilor, mai ales ca ei au hotarat sa plateasca biletele de avion din pusculita lor :))

Deci, mama , tata si doi baieti de 5 respectiv 9 ani, care nu am mai fost niciodata in Grecia, va rugam sa ne recomandati locuri, statiuni, hoteluri....testate de voi.

Poate imi recomandati cum ar fi mai bine sa iau transportul cu avionul, inclus in oferta unei agentii sau separat? Plecarea o vreau neaparat de pe aeroportul din Cluj Napoca. Sper ca pana la sf.acestei luni sa am totul programat, poate profit si de ceva reduceri....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

in mod sigur mai ok este sa cauti ofertele charter - cursele de avion pentru Grecia se limiteaza la traseul Bucuresti - Atena, apoi trebuie sa schimbi pentru alte destinatii.

Poate nu este prea tarziu. Noi am fost cu avionul Bucuresti Salonic, iar de acolo Meteora, Sithonia, Athos toate locurile celebre petnru vacanta sunt la maxim 100 de km. Experienta traita anul trecut.

Mult mai aproape decat din Atena, Atena te limiteaza la Creta si cateva insule in apropiere. (Acum 2 saptamani am fost intr-o excursie  in Corfu, de la Atena)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...