Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu sunt total anti frig, ma imbrac cat pot sa mult peste tot cand ies afara, si imi pun maieu, bluza cu maneca lunga, pulover, geaca, caciula, fular cat mai infasuray in jurul gatului, pantaloni, dres pe dedesubt, daca e cazul (nu-mi place, dar asta e). Zilele astea a fost un cosmar, m-am simtit rau, ameteli, dureri de cap, usturimi de ochi, tremurat, senzatie de frig in oase, tulburari de ciclu cu scurgeri abundente si dureri, intarzieri sau "veniri cu repetitie" si tot asa... :((

Cand eram mai tanara, nu eram asa, nu ma dadeam in vant dupa vreme friguroasa, dar era suportabil. Acum nu stiu ce am de ma degradez asa... Incep sa imbatranesc, clar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a mea sigur nu, cand vede oameni da din coada si se gudura, radea sotul ca daca ar veni hotii ea ar da din codita si ar astepta mangaieri [:-)))]

 

 

Serios?pe bune..ioi jur ca asa as mângâia-o unpic.Asa imi plac câinii.Eu prima data am crezut ca e de pe net avatarul tau.E adorabila.Poate totusi de oameni cu cagula s-ar speria si ea săraca:) poate de era baietel nu era asa primitor:D sa iti traiasca si sa te bucuri de ea:*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lume noua pe ghetar [:)]  bun venit, Adina! [flo2]

 

 

Mersi:* ma bucur ca sunteti asa primitoare.Cand am văzut ce prietene sunteti si ce demult va știți imi era frica sa ma bag in seama:p dar acum ma bucur.

 

Aminna eu te inteleg perfect.Si eu sunt asa friguroasă.Nu as rezista fara ciorapi pe sub.Nush ce e ăla sa te mănânce dar eu daca nu iau ciorapi pur si simplu imi îngheață picioarele de jos pana sus si ma indispune enorm.Si nu doar la picioare tot asa ma îmbrac si in partea de sus.Daca imi e frig nu mai is buna de nimic.

 

Fetelor cele care nu suportați ciorapii ati incercat sa purtați si alt tip de material?sunt dinaia mai fini putini atat in interior cat si exterior.Sau in cel mai rău caz..decat sa îngheți iei pijama pe sub ca pe vremuri:)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

orice ar fi urasc ciorapii pe sub pantaloni.De cand ma stiu am mblat subtire imbracata.

 

In casa 24?Doamne,la 21.-21.5 stam in maneca scurta.....

Mie nu mi-e frig niciodata,hainele ma sufoca,ma strang de gat....nu stiu e straniu,dar am senzatia ca mi se usuca gura...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu pot sa va inteleg de ce va culcati asa incotosmanite.

eu iarna si vara  ma culc intr-un maieu cu bretele si pantaloni scurti, sau camasa de noapte scurta (sa nu se faca cocolospe langa mine) ...dar fac cald in camera..cred ca am peste 22'C.

 

noi avem casa mare ziua incalzesc toata casa, dar seara ce rost mai are , daca tot mergem la culcare, si asa fiecare in camera are cite un calorifer la care dau drumul la mic si merge toata noaptea.

in ffelul assta economisesc current si dormim confortabil.

pe mine m-ar mincca pielea sa dorm cu pantaloni de pijama

 

degeaba mi-as lua pijamale si minusi...daca la mine in camera ar fi frig , mi-ar ingheta ccapul si asa nu pot sa dorm.

 

nici eu nu pot purta strampi ca ma irita, ma maninca pielea...dar nu mai support nici caciulile, la fel ma maminca fruntea de la ele...helancile ma string de git...si asa...ce bine e ca stau in California.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle cred ca tine si de cat de sensibila esti la piele nu?sau pur si simplu cum te îmbrăcau părinții cand erai mica.Daca te înfofoleau de mica normal ca tu crești asa si cum te dezbraci iti e frig dar daca de mica esti lăsată in maieu si pant.scurti normal ca nu esti friguroasă si nu suporta hainele ft.groase.Eu asa gândesc,poate ma înșel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baiiii, acum am alta problema. V-o semnalez si voua. Asta vara cand am fost în România, am asistat la o scena în care o buna amica il pupa pe fiu-sau de 15 ani. Dar asa, lung, dragalas si cu foc ...groaznic tablou. Aratau de parca erau iubiti. M-am oripilat atunci.

 

Recent am vazut aceeasi scena aici, cu o amica care il pupa pe fiu-sau de 16 ani. El, baiatul statea pe canapea si maica-sa s-a asezat langa el, l-a luat in bratele (de mama) si dai si pupa-l ...mentionez ca pupaturile, in ambele situații erau nevinovate ...dar din afara se vedeau doua corpuri mature, îmbrățișate si pupacioase ...

 

Am facut o aluzie odata si nimeni nu mi-a dat dreptate ...poate numai pe mine ma deranjeaza. Aparent cica e normal sa iti pupi copilul oricand, de la 10 min in sus.

 

Nu stiu daca voi faceți așa, dar eu o sa țin minte ...cand fiu-meu ajunge cat mine, nu ma mai pup cu el in public. Arata creepy ....

 

Eu fix asa ma pup cu Atomix. Mi se rupe ca in public sau nu. De fapt sint chiar happy ca ma lasa sa il dragalesc in public. La cit sint de ciufuti la virsta asta, de le-ajunge si sa te uiti spre ei si gata, ai calcat pe bec!, sint de-a dreptul mindra de mine si de el, ca ma lasa sa il imbratisez si sa-l pup cind si unde mi se nazare.

 

Ladies, la multi ani, nici nu stiu dac-am mai fost cu colindatul, cred ca da, cred ca am apucat sa zic ca am dansat pina la cinci in zori de rev, nu-mi vine sa cred ca miine e 10 ianuarie. Pe bune? 

 

Saptamina asta a fost tare lunga, da' tare. O data ca a venit dupa vacanta, doi ca a fost si pe-aici un frig de ma dor oasele pe dinauntru si trei ca daca n-a fost sub minus 15 a nins si s-au blocat strazile, de-a durat de doua ori mai mult sa ajungem pe la joburi decit de obicei. 

 

Kari, I feel for and with you. Eu nu ma vad de sub plapumi si perne noaptea, Colegu' zice ca nu intelege cum respir, ca am capul pe saltea, o perna pe urechea stinga, una pe urechea dreapta, o perna peste fata. Plapuma mi-o fac asa, sarmalutza, doamne fereste sa-mi alunece cracii sau minecile de la pijamale in sus, ma trezesc de frig! 

 

Aqai, tot uit sa-ti zic, dar n-am primit. But it's fine, love you anyway! :)

 

Ultima dracie cu palarie de-mi veni pe chelie e sa-mi intind coloana cu yoga. Adica am cautat pe net "yoga for lower back pain". Am dat de o duduie care ma tine incolacita vreo jumatate de ora diminetile, ar zic ca o opinie - doua, nu strica. Asadar? Cunoscatoarele intr-ale yoga? E de bine? Ajuta sa u e numai placebo impresia mea ca mi s-a ameliorat durerea?

 

SImonna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata.....imi beau cafeaua si ma apuc de trebi.nu stiu ce naiba ieri mi-a fost foame continuu.si n-am mai patit-o demult.daca ma mai apuca......valeu.....

 

 

Eva e la fel de calduroasa ca mine.cea mai groasa rochie are maneca scurta...si nu are.La fel ca mine nu suporta nimic pe gat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...