Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!!!

 

Repede ca ma grabesc,am o gramada de" trebi" 

 

De dormit adorm cu greu imbracata,incerc sa ma obisnuiesc ca nah asa sade bine unei doamne de varsta mea,dar mi-e tare greu,simt ca ma sufoc,asa am fost de mica.

Dresuri subtiri sau groase nu conteaza ,ma oparesc ,la rochie ,fusta fac uneori concesii cu ciorapi cu banda.

 

Pupaceli la adolescenta,eu recunosc nu-s prea pupacioasa ,Radu si Edy seamana cu mine din punctul asta de vedere insa Maria si Robert sunt din cale afara de pupaciosi asa ca pe strada sau in alta parte Robert insista sa ma tina de mana ,ma pupa toata ziua buna ziua si cel mai mult ii place sa ma ia in brate si sa ma ridice de la pamant amuzandu-se de incercarile mele de a scapa.

Asa ca nu stiu Buflea ce sa-ti raspund ca la mine el e initiatorul si in nici un caz nu i-as spune ca nu se face sa-ti pupi/imbratisezi mama in public.

 

Kari mister V s-o fi gandit sa va faceti din nou de lucru daca tot au crescut copiii [:-)))]

 

Si cu asta basta ma apuc de crosetat  [:)]  rulada cu bacon ,pateuri cu branza si tort amandina .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, bine ai venit  [flo2]

 

La noi e cald, 11° deja...si bate vantul rau, dar e un vant cald...asa a fost toata noaptea, la noi a rasturnat si un tomberon de gunoi...in gradina mi-a luat protectia de pe masa, sub masa era un sac cu diverse care a ajuns langa cusca iepurasilor (adica a fost plimbat de vant 8 metri)...dar e soare...si se va face si mai cald  [:)]

 

Marcia a plecat la o prietena, sora prietenei are azi comuniunea si e si ea invitata...ei sunt indieni, dar au trecut la religia catolica de cand s-au mutat in Europa...merg la biserica in fiecare duminica...sunt ft religiosi...

 

Eu merg la cumparaturi si mai fac una alta prin casa...maine mergem sa mancam pizza la un restaurant la o ora de mers cu masina...in apropiere de orasul Chur  [:D] au o pizza atat de buna, exista si pizza pt familie; poti comanda mai multe tipuri intr-una...eu imi iau in general cu creveti, spanac si usturoi  [fri]

 

Weekend placut ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

morgen 

 

e petrecere? unde sa vin si eu repede.  [pk]  andra, e ziua ta?  [il]  la multi ani fata draga, sa ramai tanara, frumoasa, sa crosetezi, pana la adanci batrneti,  bunatati, sa-ti vezi nepoti si stranepoti..... 

 

 

 

bate un vant.... barrrr, de-ala de vrajitoare. cred ca am prins un pui de raceala.... sper sa ramana pui sa nu ajunga la statura de gaina sau cocos. 

barbatul vrea la schi din nou, eu n-am curaj sa ies afara pe vijelia asta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

morgen 

 

e petrecere? unde sa vin si eu repede.  [pk]  andra, e ziua ta?  [il]  la multi ani fata draga, sa ramai tanara, frumoasa, sa crosetezi, pana la adanci batrneti,  bunatati, sa-ti vezi nepoti si stranepoti..... 

 

 

 

bate un vant.... barrrr, de-ala de vrajitoare. cred ca am prins un pui de raceala.... sper sa ramana pui sa nu ajunga la statura de gaina sau cocos. 

barbatul vrea la schi din nou, eu n-am curaj sa ies afara pe vijelia asta. 

 

Eu cred ca dumneavoastra doamna Kari nu ati inteles pe deplin scopul acestei vacante.:)) Si nici după ce ti s-a comunicat cam care e treaba cu hotelul ala la care stai nu prea ai inteles.Pot sa te asigur insa ca nu era vorba despre"un pui de raceala":)) .

 

Si cum s-a lipit raceala de tine asa imbracata cu tot ce ai prin sifonier?:)) Ai uitat sa iti pui cagula? :))

 

Cred ca daca te opreai din imbracat dupa ce ti-ai pus manusile lungi si ciorapii si mai lungi:) nu raceai.:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...