Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa-i zic lui Buflea la partea cu pupaturile prea lungi parinti-adolescenti.

Nu e firesc. Ei trec prin schimbari hormonale, fiziologice, fizonomice, au emotivitate crescuta s-ar putea simti stinggheri.

Intrebarea care trebuie pusa: ce reprezinta sarutul ala pentru copil? Mai ales daca este dat de parintele de sex opus.

Silvia nu mai accepta de mult ca ta-su sa o sarute sau sa o mangaie. Ea e genul care spune, nu se supune. 

Cu mine e altceva. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani Andrutza, sa fii sanatoasa si voioasa si sa ai numai bucurii de la copii!

 

Nici eu nu pup adolescentul in public. S-ar simti foarte jenat. In schimb acasa il pup si zmotocesc de cite ori am ocazia. Senintimpla rar dar se intimpla.

In octombrie eram toti in aeroport, aspteptind sa ne imbarcam si eu cu fiu-meu ne plimbam, la un moment dat el m-a luat de dupa umeri si eu l-am luat de talie, indreptindu-ne catre tac-su care statea pe o banca. Nu stiu cum ma uit in jur si vreo doua persoane m-au strapuns cu o privire dezaprobatoare. In secunda cind baiatul s-a asezat pe banca linga tac-su iar eu m-am asezat linga ei am vazut cum acele persoane s-au relaxat si ne-au ignorat total. Crezusera ca ca sintem indragostiti probabil, "baba si toyboy-ul". Deci da Buflea, ai dreptate sa te simti putin stingherita la asemenea faze.

 

La noi e cald, 12 grade, azi ploua, dar nici vorba de zapada. Eu urasc frigul si iarna si zapada, deci sint cit se poate de bucuroasa cu vremea care e. De imbracat ma imbrac si eu subtire, fie vara, fie iarna, ca sint ori acasa, ori in masina ori in birou. Si aici lumea  umbla in tricou pe sub geaca, inclusiv fiu-meu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna!

Hei, se pare ca uraganul Felix e peste toata Europa, bate si la noi, caaald, sunt 9 grade. Parca miroase a primavara.... Vrabia mihai viteazu si eu :)))

 

Viviana hihihi :)

 

Andra, la multi ani fericiti si norocosi!!! [s] [s] [s]

Trebuie sa va zic ca m-am cafelit cu Daniela de dimineata - pe fuga.... Si mi-a intors cutia cu biacuiti.... cu altii si mai buni!!! Deliciosi si bestiali, fata asta e gata de maritat!! ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...