Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va multumesc insa astazi este ziua ursului el implineste 40 de ani ,a mea este luna viitoare pe 9  [flo2] .Oricum urarile voastre mi-au incalzit inima [il] .

 

Rulada de bacon o fac cu foietaj.Reteta e simpla bacopn feliat cat mai subtire,imparti fasia in trei taiata pe latime,pui pe foaia de aluat putina smantana ,sa faca priza,apoi pui o patratica de bacon(pe lungimea foietajului,o patratica o faci din cascaval,iar bacon,iar cascaval,tai pe lungime cat tine umplutura si rulezi,pui in tava ,le ungi cu ou si gata.Daca vrei pun si poze explicative  [:)] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci am nimerit-o:))...am incurcat zilele...si voi v-ati luat după mine.:))

Pai atunci LA MULTI ANI Ursulului !

Sa iasa cu bine din iarna si sa se dedulceasca cu cozonaci  inca 100 de ani de aici înainte. :))Ca asa au unii ursi noroc, hiberneaza in fabrica de cozonaci! :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca dumneavoastra doamna Kari nu ati inteles pe deplin scopul acestei vacante.:)) Si nici după ce ti s-a comunicat cam care e treaba cu hotelul ala la care stai nu prea ai inteles.Pot sa te asigur insa ca nu era vorba despre"un pui de raceala":)) .

 

Si cum s-a lipit raceala de tine asa imbracata cu tot ce ai prin sifonier?:)) Ai uitat sa iti pui cagula? :))

 

Cred ca daca te opreai din imbracat dupa ce ti-ai pus manusile lungi si ciorapii si mai lungi:) nu raceai.:))

Ha, ha, ha ...kari, touche !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...