Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Despre pupat adolescenti in public:

Eu chiar am avut, acum ceva timp, un subiect aici pe Forum, ceva de genul "de mana cu fata mea" cand intrebam lumea de aici ce parere are despre imaginea mea (50) de mana cu Ioana (18), nu ca nu eram eu barbat bine [:D] dar ea era evident tanara, craci lungi si tzitzi proeminente, si mergea agatata de mine si ne dragaleam si ne sorbeam din priviri. De m-am sesizat eu si a inceput sa-mi fie jena...ca ea nu avea nici o treaba.

Acum nu mai mergem asa des impreuna...dar nu se sfieste sa ma pupe sau sa ma tina de mana.

Si nici eu. Ma rog, eu ma mai uit in jur... [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Despre pupat adolescenti in public:

Eu chiar am avut, acum ceva timp, un subiect aici pe Forum, ceva de genul "de mana cu fata mea" cand intrebam lumea de aici ce parere are despre imaginea mea (50) de mana cu Ioana (18), nu ca nu eram eu barbat bine [:D] dar ea era evident tanara, craci lungi si tzitzi proeminente, si mergea agatata de mine si ne dragaleam si ne sorbeam din priviri. De m-am sesizat eu si a inceput sa-mi fie jena...ca ea nu avea nici o treaba.

Acum nu mai mergem asa des impreuna...dar nu se sfieste sa ma pupe sau sa ma tina de mana.

Si nici eu. Ma rog, eu ma mai uit in jur... [:)]

Cred ca te uiti in jur cu mandrie, nu? ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-i zic lui Buflea la partea cu pupaturile prea lungi parinti-adolescenti.

Nu e firesc. Ei trec prin schimbari hormonale, fiziologice, fizonomice, au emotivitate crescuta s-ar putea simti stinggheri.

Intrebarea care trebuie pusa: ce reprezinta sarutul ala pentru copil? Mai ales daca este dat de parintele de sex opus.

Silvia nu mai accepta de mult ca ta-su sa o sarute sau sa o mangaie. Ea e genul care spune, nu se supune.

Cu mine e altceva.

Mai, in situațiile vazute de mine, adolescenții nu erau pupați cu forța.

Rămân la parerea mea ...este o imagine bleah. Inteleg ca nu va pasa, dar mie, privitorul, mi-a venit sa ma uit in alta parte, mai ales ca stiam ca sunt mama si fiu, parca priveam o scena de incest.

 

Una din scenele din Romania a fost, baiatul de 15 ani îmbrățișat cu mama (prietena mea) care se urcase pe bordura trotuarului ca sa il poata lua si ea in brațe.

 

In fine, nu spun ca sunt împotriva pupaturilor, dar nu in public. Big no, no ...oricum fiu-meu nu e asa pupacios, asa ca nu cred ca o sa ma chinuie problema asta prea rau.

 

Fete îmbrățișate cu tatal lor nu am vazut inca. O fi mai popular intre mame si baieti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum: elyda, o spun public:

Fata mea (cea mare) a fost impresionata de gestul si cadoul tau.

Dar cea mai proeminenta traire a fost mirarea ca cineva, care nu o cunoaste (crede ea, ca la cat am vorbit despre ea...) se gandeste la ea si, sincer si fara vreo pretentie, ii scrie cateva cuvinte si ii face un cadou.

Sunt sigur (desi n-a spus-o) ca cuvintele tale i-au mers la inima, pentru ca o cunosc, a fost un fel de dovada ca sunt alaturi de ea, imi cere permanent dovezi, este chiar exagerata in treaba asta (eu vad in asta un semn de slabiciune, de neincredere in persoana ei), dar poate nu vad eu ce trebuie.

Dar imi demonstreaza si altceva...copiii nostri nu sunt ca noi, sunt mai "pamanteni", mai directi, nu pierd timp cu chestii "inutile". Daca n-o cunosti...de ce iti pierzi timpul? [:)]

Mi-a dat din nou ocazia sa-i spun ce am invatat eu despre a fi om intre oameni.

Iti multumeste.

Iti multumesc si eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha! Am facut bezele. De fapt am incercat sa fac bezele.

Cu laptopu-n fata, cu mixerul in mana si da-i, si da-i, si freaca, si freaca, 5  minute, 10 minute sa se intareasca bine, sa se tina singura, lucioasa, perfecta de lins.

Apoi usor, usor in cuptorul incins numai putin, atat cat trebuie sa se ridice un piculet de varf.

Pfuai! Acum le privesc cum s-au blegit. Seamana cu niste... nu poci ca sa spun. Niste din alea strivite.

 

In recipient a mai ramas spuma. S-a blegit si asta.  I-am presarat niste faina, am agitat-o bine, o introduc la caldura si sper sa se umfle, sa creasca si sa iasa ceva.

 

A mai facut cineva bezele? Nu blegite. din alea crocante.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multi ani Ursului cel tanar. Cum mai abia 40 ?

 

Sa va spun si eu Buna de dimineata de la serviciu. E ultima sâmbătă in care lucrez. Sapt viitoare terminam.

 

Toata noaptea Alex mi-a vomat. Azi avea 2 antrenamente de hockey si un meci de basket. Flavia gimnastica. Eu la serviciu, barbatul singur cu ei. Norocul lui, se duce numai la gimnastica si daca Alex o fi bine pana deseară, poate il duc eu la basketball. Numai de vome am avut parte de când a inceput anul. Flavia de doua ori, barbatul o data, acum Alex.

Barbatul a început sa fie paranoic ...cica folisim / mancam ceva stricat ...si cauta prin frigider si arunca diverse (ketchup, muștar, niște broth) ca cica sunt vechi. Ieri a aruncat laptele desi nu era expirat dar cica asta a mâncat Alex de dimineață.

 

Asta e numai folclor românesc, ca vomiți de la mancare ...dar cu cine sa vorbesti ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...