Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

Gata.Am crestinat omul

Ha!

Cu laptopu-n fata, cu mixerul in mana si da-i, si da-i, si freaca, si freaca, 5  minute, 10 minute sa se intareasca bine, sa se tina singura, lucioasa, perfecta de lins.

.

 

Nu se poate sa nu o iau (din nou:))) razna si sa citez scotand in fata prostiile care imi trec prin cap.:)):))

Unde sunt emoticoanele cand ai nevoie de ele :)):)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

După ce o bezeliti pe Viv, vreau si eu reteta de varza a la Cluj. N-am facut niciodata ...

 

M-am uitat pe net dar nu am priceput daca se face cu varza dulce sau acra ...si unele retete erau cu un strat de varza, apoi carne, apoi smantana, apoi orez ..in altele carnea se amesteca cu ceapa si orezul ...unele aveau deasupra suc de rosii cu smantana, altele nimic ...

 

voi cum faceti ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa.Acum am aterizat si eu acasa.Astazi am crestinat Vasilicul.E om in toata firea, cu nume de crestin cunoscut si recunoscut la biserica.Cuminte rau copilul asta, nu a plans decat putin, in cristelnita ar cam fi inotat ,vinul i-a placut si ii place sa fie tras in poza.Cre' ca ar fi bun de popa.:))

Tare drag imi e , parca ar fi al meu.Si dupa cate am observat simpatia e reciprocă. :)

Daca mi se da voie de la stăpânire, va oun poze cu puiul de dac.:))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, ma uit la televizor la niste pusti din Anglia care fac hockey...ca Alex si mai mici.

Se incing niste cafteli pe gheta...si parintii se uita cu interes de pe margine.

Asa e si la voi?

Despre varsaturi: spune-i sotului tau ca a zis si Rufus [:D]  sa lase mancarea in pace...si ca varsatul este o reactie a organismului foarte binevenita, o curatare interioa ca o clisma pe partea dorsala.

Bine, sa nu fie ca la Ioana mea...ca a facut la clisme pe guraaaa...

A, sa va spun: a uitat tot ce a patit.

Credeti ca acum are ceva grija de ea?

Nu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, ma uit la televizor la niste pusti din Anglia care fac hockey...ca Alex si mai mici.

Se incing niste cafteli pe gheta...si parintii se uita cu interes de pe margine.

Asa e si la voi?

Despre varsaturi: spune-i sotului tau ca a zis si Rufus [:D] sa lase mancarea in pace...si ca varsatul este o reactie a organismului foarte binevenita, o curatare interioa ca o clisma pe partea dorsala.

Bine, sa nu fie ca la Ioana mea...ca a facut la clisme pe guraaaa...

A, sa va spun: a uitat tot ce a patit.

Credeti ca acum are ceva grija de ea?

Nu.

Pe gura si la noi ...toata lumea constipata pe gaura cealalta. M-am certat si eu cu el aseara ...degeaba. Cauta mancarea care face familia sa vomite.

 

Nu, la noi nu se bat ...absolut deloc. Pana la 14 ani nu au voie sa faca nici "checking", adica sa intre unul in altul sa se impinga ...au voie sa impinga cu umarul numai daca se lupta pt puck.

 

Este un joc foarte curat la varsta lor. Oricum este foarte greu sa te impingi in viteza si pe gheata.

 

Dar sapt viitoare mergem la un turneu de hockey de 3 zile. Joaca cu echipe din alte state ...circula zvonul ca turneul e cam dur ...sa vedem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...