Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

astazi fac ciorba de miel si vita la slow cooker.

la ora 3 William are primul meci de basket din sezon...abia asteptam sa-l veddem in actiune.

 

noi suntem f pupaciosi cu totii, foarte afectuosi.

 

pe William cand il las la scoala imi da un pupic in masina.

cind vin sa-l iau dde la scoala de multe ori il string in brate(fara pupici) si drept sa spun ca sta, nu mi-a zis niciodata nimic.

 

si fetita vecinilor s-a obisnuit cu mine, ii dau hug, o aranjez la par, o mingii pe cap... e scumpa foc .

 

cand suntem acasa, vine el la mine si imi spune ca vreau un hug sau un kiss....sau cind face teme si ii e greu la fel ne oprim, ne imbratisam pt "putere".

 

cand eram adolescenta mergeam intotdeauna cu tata de brat si nu imi era jena acasa sa il pup pe obraz sau sa il las sa ma pupe pe obraz, ori ma asezam de multe ori la el in brate si puneam capul pe ppieptul lui si ma simteam asa de bine, asa de safe. pt noi erau momente speciale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca dumneavoastra doamna Kari nu ati inteles pe deplin scopul acestei vacante.:)) Si nici după ce ti s-a comunicat cam care e treaba cu hotelul ala la care stai nu prea ai inteles.Pot sa te asigur insa ca nu era vorba despre"un pui de raceala":)) .

 

Si cum s-a lipit raceala de tine asa imbracata cu tot ce ai prin sifonier?:)) Ai uitat sa iti pui cagula? :))

 

Cred ca daca te opreai din imbracat dupa ce ti-ai pus manusile lungi si ciorapii si mai lungi:) nu raceai.:))

 

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si acum  sa trec la lucruri serioase.  [:)]

 

andra, la multi ani ursului. (clar  e ceva in aer aici, ceva ce te face sa-ti pierzi mintile si sa incurci informatiile..... barrr , atatea ineptii cate am debitat zilele astea pe forum si la telefon.... )  in paranteza, eu l-am cunoscut pe dl urs acum cativa ani si arata bland ca un mielusel. poate intre timp ia crescut blana.  [il]

 

 

rall, dorm cu manusi si incotosmanata de cativa ani, nu de cand am slabit. 

 

 

 

mai devreme la masa. ii spun barbatului sa-i scrie un mesaj feciorului sa stim ce face, cum  a ajuns.... ( a zburat joi seara in interes de serviciu) 

n-am apucat sa ma plang, copilul asta cand pleaca de acasa nu scrie si el nimik, de parca pleaca pe alta planeta. si daca indraznim sa-i scriem un mesaj ne spune ca e foarte ocupat si e bine, sa nu ne facem griji ca vorbim cand vine acasa.  [alcool]

 

asa, cum spuneam, ii scrie tasu un mesaj. si raspunde el inapoi in cateva minute. imi citeste barbatul : "mi-am intemeiat o noua familie, sunt bine. va mai scriu cand se naste copilul, intre timp sa va ocupati sa-mi trimiteti din lucruri..." 

 

io am ramas cu mancarea in gat  [fal]  [fal]  si barbatul incepe sa rada in hohote.  

in urmatoarea secunda i-am luat telefonul din mana. evident ca era o gluma fara sare de-a dl V.  [alcool]  la sfarsitul mesajului spunea " spunei lui mami ca o iubesc". 

pai asta  e iubire? 

copii astia....  [fri]

 

 

acasa la noi  e mama cu luiza. o sa-i comand ptr luni sa faca varza a la cluj. si poate o salata beof. daca tot sta degeaba? [clo] 

 

 

in alta ordine de idei, luiza noastra sta sa o pupe tasu sau sa o imbratiseze. dar,  doar cand vrea ea. in schimb pe victor pot sa numar pe degetele de la o mana de cate ori s-a lasat imbratisat si pupat anul trecut.

 

 

viviana, cum e domnisoara?  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciau fetelor.Am ajuns cu bine acasa de la Cavnic.A fost super,a nins ca in poveste si nu a fost nici asa frig..1 grad..ne-am dat cu tuby:) am facut om de zăpada si poze multe..Bineinteles mi-am adus o plasa de haine in caz ca ma ud sa ma schimb sa nu răcesc dar mi-a placut ft.mult acolo si mai vreau.Sunt rupta de oboseala,numai patul il vad asa ca va urez noapte buna si somn usor ca eu sigur voi avea:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...