Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

'neata.

Ador diminetile lenese [:)]

 

Azi-noapte m-am trezit m-am gandit intens ce zi e astazi ,am concluzionat ca e duminica asa ca satisfacuta m-am cuibarit langa ursul meu si m-am culcat la loc.

 

Porecla i-au dat-o prietenii acum multi ani cand avea undeva la 120kg,asta a fost primul criteriu si al doilea a fost mutenia lui,de bland e bland si bun ,cateodata din cale afara ,d-aia oi fi eu asa caustica,in compensatie [:-)))]

 

Mada special pt tine am facut poze ale ruladei

 

 

 

post-7508-0-11600600-1420963421_thumb.jpg

post-7508-0-30562500-1420963434_thumb.jpg

post-7508-0-50699800-1420963450_thumb.jpg

post-7508-0-98271000-1420963461_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ati facut poze? Din ce vad pe net pare superb [:)]

 

La cat de obosita am fost aseară la 12 numa chef de poze nu am avut sa le scot.Dar am facut multe.A fost ft.frumos.Zapada de 2 metri iar cat am stat acolo,toata ziua a nins.Abia ma trezesc acum sa pot merge la Biserica Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi.

In sfarsit, am reusit sa citesc si eu tot din urma :). Admirat motani in genti, pui de daci crestinati, ratat o zi de nastere, asa ca la multi ani cu intarziere Ursului! Citit despre pinguini plimbareti, carora le urez vacante placute, despre pinguini bucatari, de la varza pana la bezele si biscuiti, despre pui de pinguini vomitaciosi, carora le urez sanatate, si de asemenea, am ratat vreo doi pinguini proaspat aterizati pe ghetar, carora le urez bun venit dar fara a-i nominaliza ca sigur ii botez si n-am niciun miel de dat :))

 

Asemenea minuni - adica timp liber - se intampla rar pe la noi. Insa domnul Teddy (se pare ca asta-i diminutivul care a prins cel mai bine la bebe) a decis acum 4 zile ca ne-a aratat suficient de mult timp cat de puternici ii sunt plamanii, si ne-a scutit de concerte aproape complet! Am 4 nopti de somn la activ!!! Sa nu il deochi :)

Si azi vine si mama o saptamana in vizita. Recunosc ca nu mi-e atat de draga prezenta ei, dar o sa fie bine pentru copii si odihnitor pentru mine! Numai bine sa imi reincarc si eu bateriile. Asa ca s-ar putea sa va vizitez mai des!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am ajuns inapoi la a doua casa, m-am enervat pe drum de imi venea sa ies din masina si sa ma dau cu funudl de pamant :)))))

 

Este cineva pe aici care are legatura cu dreptul? ca am o intrebare din domeniu.

 

 

In ceea ce priveste hainele si frigul.... eu sunt friguroasa rau de tot, pot dormi doar in pijama iarna, vara am desuuri dragute, dar iarna...hell no! :))))

Ciorapi nu am putut niciodata sa port pe sub  pantaloni, am blugi sau colanti si atat.

Daca ar fi dupa mine am avea 25 de grade in casa. :D

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini 

 

Carolyne, mercic...Luis e ft bland, un motan cuminte; are o fata frumoasa...culmea e ca mai exista un motan ca el in cartier, e identic; cand se intalnesc se uita ciudat unul la altul, cred ca zic : pfuuu, e asta adevarat sau e o oglinda ? am vazut o scena de-asta acum cateva saptamani, se uitau unul la altul ft mirati  [:)]

dimineata pe la 7 l-am lasat afara,  a venit la 9 si s-a pus la usa noastra pe mieunat...pana nu m-am dus cu el la mancare, nu s-a lasat...apoi a venit iar la noi si a stat la mangaiat..nu am mai putut dormi...acum e iar pe-afara...am lasat-o si pe pisica vecinilor afara, asa ca sunt impreuna la joaca  [:)]

 

Daniela, asa e, nu mai vroia sa plece din geamantan  [:D]

 

La noi nu mai bate vantul, a plouat si acum e inorat...ieri a fost cald, cam 15°...si vantul ala ft cald...stiu insa ca nu am scapat de iarna...dar lasa sa vina cand suntem noi plecati  [pk]

 

O zi frumoasa va doresc ! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ti-am spus sa o lasi pe ea sa hotarasca cand o sa faca pasul, pentru ca o va face dar cand crede ea de cuviinta.Si dupa cate inteleg a facut-o.

 

Nu, n-a facut-o.

Casa e gata, vorbeam cu Tora daca s-o implicam si pe ea in curatenia si aranjamentul final. Sau sa-i dam cheia in mana direct [:)]

Nu pun presiune pe ea, desi oarece presiune simte...nu musai de la noi. E dorinta fireasca de a pleca versus teama de necunoscut. M-am gandit sa stea inclusiv februarie, nu vreau sa se mute chiar in sesiune...dupa ar putea fi mai usor.

De asemenea ii voi pastra camera asa cum e pana in vara, in caz ca are chef sa mai vina pe acasa in camera ei. Oricum garsoniera ei este foarte, foarte primitoare...intr-o zona facila...sunt sigur ca o sa-i placa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...