Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

Salut, ghetar! Inca inghetat? ...:))

 

Stiu ca nu mai am multi simpatizanti pe-aici, vorba vine, ca multi n-au fost ei niciodata, dar de cand si sheful iti spune ca nu prea ai ce cata prin zona, iti cam pui intrebari. :D Nu ma apuc sa dezgrop mumii (doar pe mine insami m-am scos de la naftalina, buhuhu...) , voiam doar sa va salut. De cand cu Hebdo, mi se facu dor de unele discutii aprinse si stiui imediat unde sa scormonesc dupa ele. [pk]  Si nu m-am inselat. Parca totusi s-au mai imputinat randurile, dar poate doar mi se pare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

teroristo! [:)] bine ai venit!

 

Rox, timpane de otel iti urez. e tare faina tobosareasa! da' recunosc ca n-am inteles faza cu "tobele sunt acasa". pai de vecinii de acasa erai intrebata, nu? sau erau alti vecini si nu m-am prins?

Uuh, normal ca am gresit.. Tobe NU-s acasa la noi :))))

Maimuta a cantat chiar ok!!:)

 

Unicorn, hahaaa eram precisa ca de la autostopistu galactic e 42-ul!!!! High five!!!

 

Julia, mie una imi pare bine ca ai dat pe aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unicorn, bine ai venit !

 

Simona, pe 5 plecam...2 saptamani...5 zile in Havana (prima zi avem tur organizat: fantastica Havana, dupa 2 zile pe cont propriu, apoi excursie organizata la Pinar del Rio si Vinales- toata ziua si apoi inca o zi in capitala), 7 zile in Cayo Largo si inca una in Havana...cam asta e...in Havana sunt multe de vazut, mi-am facut deja o lista: orasul vechi, diverse biserici, cimitirul, statuia lui Isus, muzeul Havana Club, un restaurant la et.33 al unui zgarie-nori, cu o panorama de 360°, de unde se vede tot orasul, delfinariul...vrem sa mai vizitam si o fabrica unde se produc trabucurile...vor mai aparea poate si lucruri de vazut spontan, asta vedem la fata locului...in Cayo Largo avem de vazut ferma de broaste testoase, insula iguanelor, delfinariul (acolo se poate inota cu delfinii), mai sunt 2 plaje superbe, la una din ele vin delfinii...si mai vedem...Havana e la ocean, Cayo Largo in Marea Caraibelor (e mai cald, apa si ea ft calda si soarele mai puternic)...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unicorn42 bine ai venit!

JuliaSM imi pare bine sa te aud.

 

Nimic nou sub soare aici la mine.

Mi s-a dat o tema. Un film de vazut: Last Night (2010) si de raspuns la  intrebarea: Cine e vinovat, el sau ea?

Incerc sa ma uit la film si sa raspund la intrebare. Nu stiu inca daca intrebarea are capcane, daca sa raspund sincer sau politically correct.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fi vrut sa facem round trip, dar ne-ar trebui 3 saptamani...2 sa vedem ce e interesant si una la strand...copila nu cred ca face fata la 2 saptamani pe drum, asa ca vom merge cand mai creste sau doar noi 2...plus ca nu are decat 2 saptamani vacanta...iar vara noi nu mergem in tarile calde, asta pt ca e cald si aici...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...