Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Inseamna ca atunci cand a prezentat s-a schimbat ....ca avea o rochie cu o maneca alba larga, ca o pelerina si cealalta neagra. Era foarte frumoasa rochia ...n-am vazut-o cand a venit, am pierdut red carpet ...

 

Ah, mai vroiam sa spun ca Patricia Arqurtte mi s-a parut foarte babacioasa .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

daca va spun cum puteti face 2048 ma primiti si pe mine?

 

Pentru a reuși să-l terminați trebuie să aveți piesele întotdeauna într-o ordine descrescătoare și întotdeauna cea mai mare piesă să fie într-un colț. Eu joc cu piesele ordonate în stanga jos, astfel am cea mai mare piesă într-un colț și apoi piesa mai mică imediat după ea. Să ziceam că cea mai mare piesă este 512, pe care o am în colț, apoi încerc să construiesc imediat lângă aceasta piesa cu numărul 256. După ce am făcut-o pe aceasta încerc să fac piesa cu numărul 128 imediat lângă piesa cu numărul 256. Și tot așa. Ca idee, dacă jucați ca mine, cu piesele ordonate în partea de jos, atunci încercați să nu apăsați niciodată pe săgeată în sus, dar niciodată.

Bine, chestia asta nu este posibilă chiar de fiecare dată, există posibilitatea să trebuiască să apăsați pe săgeată în sus atunci când altă mutare nu mai există, dar este de preferat să nu ajungeți în acea fază.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca atunci cand a prezentat s-a schimbat ....ca avea o rochie cu o maneca alba larga, ca o pelerina si cealalta neagra. Era foarte frumoasa rochia ...n-am vazut-o cand a venit, am pierdut red carpet ...

 

Ah, mai vroiam sa spun ca Patricia Arqurtte mi s-a parut foarte babacioasa .

 

A, nu a purtat rochia neagra la premii. Era doar un exemplu de cat de frumoasa e [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si de la noi!

 

Printre imbucaturi de covrig, sorbiri de ceai de menta si 2 nospa..in sfarsit am reusit sa citesc tot . M-am trezit intr-o durere de stomac de la 3 AM [|)] si am ajuns la munci pe la 12:00. Deci sunt praf si alta pulbere [batcap].

 

Nici eu nu pot dormi pe burta, nu ca as fi bidonoasa dar nu pot, in schimb copilu' si DH dorm. Nu suport camasa de noapte pentru ca mi se ridica la gat si raman cu spatele gol. Noaptea ma invelesc pana la gat dar picioarele imi raman afara...daca sunt in patura simt ca ma sufoc. DH nu intelege cand ii spun ca simt ca ma sufoc la picioare [:D] . Si nu support nici maletele pe gat...am malete din acelea cu guler scurt, care nu se ruleaza. La dresuri am ajuns la 70 den iarna si port basketa pe cap, altceva nu suport, ma mananca capul.

 

Andra, La multi ani sotului cu multa sanatate si numai bine!

 

Viviana, super tare bancul [:D] !

 

Buflea, de la varza a la Cluj mi se trage...omg ce coincidenta...Eu o fac asa: calesc ceapa, pun varza acra, o calesc impreuna cu ceapa, separate calesc carnea tocata, o condimentez cu sare apoi pun straturi in oala, un strat de varza, unul de carne si ultimul strat e de varza. O dau la cuptor pana se rumeneste. O servim fiecare cu smatana dupa cum dorim si nu uitam de ardeiul iute.

Multumesc pentru relatare!

 

Ella73, motanelul tau parca-i Mutzisoara mea. A mea are obiceiul sa se bage sub patura. Eu stau cu picioarele ridicate si se face ca un cort si ea se baga acolo.

 

Elyda, [pup] finutului, dragalas puiut de dac.

 

Carolyne, multumesc [floare3] !

 

Roxana, felicitari domnisoarei talentale [flo] .

 

Unicorn42, give me five! Io-s fan Dune!

 

La 2048 nu ma bag...eu sunt cu Hay Day-ul meu... [8D]

 

Ma duc sa-mi mai fac o stacana de ceai...of of, mai mai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Roxana, felicitari domnisoarei talentale [flo] .

 

 

 

 hahah, merci, ea e incepatoare. am altu' si mai talentat [:-)))] [:-)))] [:-)))] (la "mai talentat" nu stiu, dar e mai avansat). azi ii laud, ce o fi cu mine?? :)

 

refacere rapida. cel mai bun tratament e lipsa mancarii [:)]

 

dupa ce de dimineata ningea de rupea, acum a iesit soarele.. io zic ca asta e semn de primavara [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...