Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gata sarbatorile pe Ghetar...sa trecem la treaba!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 834
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daca e cu maruntaie, carne de porc si orez, in mate crete de porc, aici in nordul Moldovei se cheama chisca (cu s de la siret). Sotul meu e fan, ma bucur ca o face soacra-mea! Dar isi pastreaza si la congelator si aia trebuie fiarta acasa ... cu geamurile larg deschise!  [:)]

 

Eu nu pot sa intru pe subiectele noi pe DC, ma duc direct la Ghetar ca asta stiu unde! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, Meryl Streep, o frumusete atemporala... e mai mult farmecul unei personalitati deosebite, caci nu e o frumusete clasica....superba femeie, superba actrita.

Exact, exact, exact ...niciodata nu mi s-a parut frumoasa, asa cum se defineste frumusetea hollywoodiana ...e prea ascuțita, prea alba, prea fada, prea plata, fara tzitze, fara coor ...dar cat talent frate !!!

Acum insa mi se pare ca e mai frumoasa ca in tinerete. Stralucea efectiv ...si emana asa o caldura si un bun simt ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa zic si eu ceva de Meryl Streep. Imi place foarte mult, e plina de talent, o mare doamna, e pur si simplu grandioasa, geniala.

 

[:I] E urata si stearsa. Urata cum scrie la carte. Asta nu ma impiedica sa o urmaresc cu o plecere deosebita.

Ah, voila !!! A scris Viv mesajul asta cu mana mea. Daca citeam tot, nu-l mai scriam pe ala anterior.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca e cu maruntaie, carne de porc si orez, in mate crete de porc, aici in nordul Moldovei se cheama chisca (cu s de la siret). Sotul meu e fan, ma bucur ca o face soacra-mea! Dar isi pastreaza si la congelator si aia trebuie fiarta acasa ... cu geamurile larg deschise! [:)]

 

Eu nu pot sa intru pe subiectele noi pe DC, ma duc direct la Ghetar ca asta stiu unde!

Eu nu am auzit niciodata de chestia asta de care spune Viv, un fel de colon fiert, cu miros de cufureala din cate inteleg.

 

Caltaboshul pe care il mancam eu pe la Neamt parca se mai numea sangerete (???) ...era un fel de carnat negru si bun la gust, fara miros ...

 

Shorici si o carte, Julia, divin !!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Caltaboshul pe care il mancam eu pe la Neamt parca se mai numea sangerete (???) ...era un fel de carnat negru si bun la gust, fara miros ...

 

daca-i facut cu sange, e sangerete; fara sange, e caltabos (sau cel putin asa cred, ca-i cam aceeasi compozitie in rest, recunosc ca nu m-am intalnit prea des cu sangeretele).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu continui cu Gloabele ...

 

Jennifer Aniston arata ca o baba cu buze subtiri.

 

Kate Hudson clapauga rau de tot si cu decolteul pana la buric. La fel si Lopeaza ...

 

Tina Fey frumoasa, frumoasa ...imi place tandemul asta cu Amy Poehler. Mi-a placut cel mai mult gluma cu familia Clooney. Cica : anul trecut, Clooney s-a casatorit cu Amal, care este human rights lawyer, a lucrat la cazul Enron, a fost advisor pt Kofi Annan in legatura cu Siria, a lucrat la ceva cu rule violation in Gaza si sotul ei primeste azi lifetime achievement award ...hahahaha ...

 

Sau : Boyhood proves that there are great parts for women over 40, as long as you get hired when you are under 40 ...hahahaha

 

 

Mie imi place de actorul ala care a jucat in The imitation game ...nu stiu cum il cheama, dar stiu ca are niste buzeeee.

 

Rox, ai vazut The imitation game ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...